احمد پورمخبر – درگذشت بازیگر طنز سینما و تلویزیون

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۳۰
احمد پورمخبر - درگذشت بازیگر طنز سینما و تلویزیون

درگذشت بازیگر طنز سینما و تلویزیون

احمد پورمخبر بازیگر سریال های تلویزیونی و فیلم های کمدی درگذشت. این بازیگر که با حضور در سریال های ساخته رضا عطاران به شهرت رسید، در هشتاد سالگی دار فانی را وداع گفت. خبر درگذشت این بازیگر را رضا عطاران از طریق صفحه اینستاگرام خود اطلاع داد. او نوشت: پورمخبر عزیز عزیز هم رفت…

احمد پورمخبر - درگذشت بازیگر طنز سینما و تلویزیون

احمد پورمخبر – درگذشت بازیگر طنز سینما و تلویزیون

ورود احمد پورمخبر به دنیای تصویر

احمد پورمخبر متولد سال ۱۳۱۹ در تهران و محله گلوبندک بوده است. همانند حضور دیر هنگام جلوی دوربین او در ازدواج نیز تاخیر داشته است. فرزندان پورمخبر با او اختلاف سنی زیادی دارند.

این بازیگر فقید در سن ۶۵ سالگی در سال ۱۳۷۵ بازیگری را شروع کرد. بسیاری او را استعدادی می دانستند که بسیار دیرهنگام ظهور کرد و شناخته شد. خود او معتقد بود دلیل این امر دوستان نابابش بوده اند.

نحوه ورود او به دنیای تصویر نیز جالب بوده است. او برای همراهی پسرش در تست سر صحنه رفته بود. پسرش قبول نشد ولی این تست آغاز راه موفقیت پورمخبر بود. البته اولین حضور او جلوی دوربین مجید مجیدی و در فیلم بچه های آسمان بود. اما بدون شک سریال های عطاران او را به شهرت رساند. سریال هایی مثل متهم گریخت ( ۱۳۸۵) و ترش و شیرین (نوروز ۸۶) که سکوی پرتاب این بازیگر شدند.

محبوبیت

پورمخبر به دلیل بازی روان و سادگی جلوی دوربین خیلی زود بین مخاطبان محبوب شد و در دلها برای خودش جا باز کرد. توقع عطاران به عنوان کارگردان نیز از او همین بود. او می خواست این بازیگر خودش باشد و پورمخبر هم به خوبی از عهده این امر بر می آمد.

فوات این بازیگر در دوران کرونا برگزاری مراسم برای او را در این شزایط ناممکن می سازد. اما بدون تردید محبوبیت این پیرمرد دوست داشتنی و شیرین هرگز در میان مخاطبین از میان نخواهد رفت و کم رنگ نخواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان