اختراع جدید اپل – اپل در حال ساخت گوشی لوله شونده

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۱۰
اختراع جدید اپل - اپل در حال ساخت گوشی لوله شونده

رقابت با شرکت های بزرگ

اختراع جدید اپل . سامسونگ با تولید گوشی های هوشمند تاشو سر و صدای زیادی به پا کرد. پس از آن بسیاری از شرکت های جهان به دنبال ساخت گوشی های هوشمند تاشو رفته اند. در این میان شرکت اپل گویا راه جدیدی برای رقابت پیدا کرده است. این شرکت آمریکایی قصد دارد گوشی هایی با قابلیت لوله شدن بسازد.

اختراع جدید اپل - اپل در حال ساخت گوشی لوله شونده

اختراع جدید اپل – اپل در حال ساخت گوشی لوله شونده

اختراع جدید اپل

نشریه تک تایمز با انتشار خبری پرده از اختراع جدید اپل برداشته است. اپل در آمریکا حق اختراع گوشی های هوشمند لوله شونده را به نام خود به ثبت رسانده است. بنابراین ساخت و تولید آیفون تاشو در لیست برنامه های این شرکت نیست. آیفون جالب تری در حال طراحی است. آیفونی که بدنه و نمایشگرش مانند لوله جمع خواهد شد.

در گوشی های تاشو مشکل بزرگ لولا وجود دارد. این مدل گوشی ها پس از مدتی از محل لولا دچار آسیب و افت کیفیت می شوند. از بزرگترین ایرادات وارده به گوشی تاشوی شرکت موتورولا، توان پایین لولای این گوشی بود. دوامی حدود یکسال ضعف بسیار بزرگی برای این مدل بود. حتی سامسونگ هم اعلام کرده بود لولای گلکسی فولد بیش از دو سال تاب نخواهد آورد.

خبری که تایید نشده است

هرچند تک تایمز این خبر را منتشر کرده، اما هنوز شرکت اپل واکنشی نداشته است. این خبر تا کنون تایید یا تکذیب نشده است. به هر حال شنیدن چنین خبری به حد کافی جالب هست که علاقمندان این حوزه را به شوق بیاورد. آیفون لوله ای سهولت حمل و نقل را موجب می شود. جای کمتری اشغال می کند. نکته جالب تر این ماجرا شاید این باشد که در صورت تایید این خبر، هنوز مشخص نیست محدود به گوشی های موبایل باشد. به عبارت دیگر شاید باید منتظر تبلت یا حتی لپ تاپ لوله شونده در آینده ای نه چندان دور باشیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 − 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0