اخذ گواهینامه ی موتور برای بانوان

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۱۹

اخذ گواهینامه ی موتور برای بانوان

طبق ورزش در پیست آموزش و صدور گواهی نامه برای مردان بر  عهده نیروی انتظامی بوده است . ولی در هر صورت برای بانوان گوهینامه ای صادر نخواهد شد  و بانوان نمیتوانند از این وسیله ی نقلیه استفاده کنند از معدود کشور هایی که برای بانوان گواهینامه ی موتور صادر نمیکند ایران است  در صورتیکه اکثر کشور ها  به شدت تاکید دارند که برای بانوان گواهینامه ی موتور برای جابه جاییشان استفاده کنند. زیرا وسیله ای کوچک  و ارزان برای  استفاده ی عموم محسوب میشود. اخیرا علاوه بر استفاده از موتور دختران دو چرخه سوار هم در سطح شهر توسط نیروی انتظلمی متوقف شده اند .

 اخذ گواهینامه ی موتور برای بانوان

اخذ گواهینامه ی موتور برای بانوان

پیست موتور سواری و خانم ها

مربیان در پیست موتور سواری  این کار را بعنوان ورزش در پیست آموزش میدهند به همین خاطر در پیست ها کماکان  شاهد بانوان موتور سواران  هستیم .  بانوان با توجه به این که گواهی نامه یموتور برای انها صادر نمیشود باز هم از آموزش و مهارت بهره مند هستند .

موانعی که سر راه است

قانون نهاد های خود را فرا قانونی میپندارد همچنین  عرف جامعه هم بی تاثیر نیست و ابزارهای اجرایی هم وجود دارم اما بازم میتونم این سه مانع را از سر راه برداشت با قانون گذاری صحیح و اشخاص و نهادهایی که مخالفت خود در مورد استفاده از وسیله نقلیه موتور برای بانوان را اعلام کرده‌اند.

طبق ورزش در پیست آموزش و صدور گواهی نامه برای مردان بر  عهده نیروی انتظامی بوده است . ولی در هر صورت برای بانوان گوهینامه ای صادر نخواهد شد  و بانوان نمیتوانند از این وسیله ی نقلیه استفاده کنند از معدود کشور هایی که برای بانوان گواهینامه ی موتور صادر نمیکند ایران است  در صورتیکه اکثر کشور ها  به شدت تاکید دارند که برای بانوان گواهینامه ی موتور برای جابه جاییشان استفاده کنند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان