اخراج ترامپ – نظر سنجی برای اخراج ترامپ از فیسبوک

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۱۳
نظر سنجی برای اخراج ترامپ از فیسبوک

ممنوعیت استفاده از فیسبوک

هیئت نظارت بر محتوای شبکه اجتماعی فیسبوک برای اخراج ترامپ به صورت دائم و همیشگی از این پلتفرم از مردم درخواست کمک نموده است. این هیئت نظر مردم را در رابطه با این موضوع جویا شده است. پس از اقدام طرفداران ترامپ در ششم ژانویه و حمله به ساختمان کنگره، برخی از شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک برای جلوگیری از تشدید خشونت‌ها، دسترسی دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا به این پلتفرم ها را مسدود کردند. زاکربرگ (مدیر عامل فیسبوک) هم اعلام کرد زمان رفع ممنوعیت ترامپ در این شبکه اجتماعی مشخص نشده است؛ و اتخاذ این تصمیم را به عهده هیئت نظارت بر محتوای این شبکه اجتماعی گذاشت.

نظر سنجی برای اخراج ترامپ از فیسبوک

نظر سنجی برای اخراج ترامپ از فیسبوک

نظر سنجی برای اخراج ترامپ از فیسبوک

فیسبوک که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان و به ویژه در کشور آمریکاست، اوایل ماه جاری میلادی حساب کاربری رییس جمهوری پیشین آمریکا را مسدود نمود. این اقدام در پی ایجاد ناآرامی ها در پایتخت ایالات متحده و به استناد دو پستی که ترامپ در حساب خود منتشر کرد انجام شد؛ و سپس اعلام شد این حساب کاربری برای همیشه مسدود شده است.

یکی از پست های ترامپ خطاب به هوادارانش بود که می گفت آنها را دوست دارد و به دروغ ادعا می کرد که انتخابات از او و هوادارانش گرفته شده است.
حالا هیئت نظارت بر محتوای شبکه اجتماعی فیسبوک در یک نظرسنجی از مردم خواسته تا بگویند با این تصمیم اتخاذ شده از طرف آنها موافق بوده اند یا خیر.
لازم به ذکر است به جز فیسبوک، پلتفرم های دیگری مانند توییتر، اسنپ چت و یوتیوب نیز اقدام به مسدود کردن حساب کاربری دونالد ترامپ کرده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان