ارتش کره‌ شمالی – راهکار کیم جونگ اون برای جبران فقرغذایی مطلق ارتش

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۲

پرورش حداقل ۱۵ خرگوش توسط پرسنل نظامی ارتش

ارتش کره‌ شمالی در شرایط کنونی با فقر غذایی مطلق مواجه شده است. درحالیکه ارتش کره‌شمالی به طور دائم توان موشکی و هسته‌ای خود را به رخ رقبا و‌دشمنانش می‌کشد اما فقر غذایی مطلق سبب شده است که رهبر کره شمالی برای رفع مشکل و توانایی تامین منبع غذایی ارتش، هرنظامی این کشور و‌خانواده‌اش را موظف کند که تا پایان اگوست دست‌کم ۱۵ خرگوش را پرورش و‌به عنوان منبع پروتین‌ غذایی مورد استفاده قرار دهد.

از این رو فرماندهان ارتش کره‌ شمالی به سربازان دستور داده‌اند برای تامین گوشت قرمز خود و خانواده‌شان بیش از گذشته خرگوش پرورش دهند و وزن هر حیوان دست‌کم ۳.۵ کیلو باشد.رهبر جوان کره شمالی از قبل گفته بود که فرماندهان ارتش راه‌هایی ارزان‌تر برای تامین گوشت قرمز بیابند. یکی از این راه‌ها پرورش حیوان‌های علفخوار از جمله خرگوش است که وظیفه پرورش این حیوان‌ها را سربازان ارتش و خانواده‌های آنها بر عهده گرفته‌اند. گفته می‌شود هر خانواده مسئولیت پرورش ۱۵ خرگوش را بر عهده دارد و ارزیابی موفق بودن یا ناکامی این طرح پایان ماه اوت انجام خواهد شد.

ارزیابی طرح رهبر جوان کره شمالی

پرورش حداقل ۱۵ خرگوش توسط پرسنل نظامی ارتش

از دیدکارشناسان  سپردن وظیفه تامین گوشت قرمز به سربازان ارتش کره شمالی فشار روی آنها را بیشتر می‌کند. تمرین‌ها و آموزش نظامی سربازان از اول ژوییه آغاز شده و حالا آنها باید به جای متمرکز شدن روی تمرین‌های نظامی، دنبال یافتن قفس‌های بزرگ‌تر و تامین آب و غذای حیوان‌ها باشند. به این ترتیب، سربازان صبح تا ظهر به آموزش‌های نظامی خود می‌رسند و عصرها راهی کوه و تپه و دشت می‌شوند و حدود یک ساعت برای خرگوش‌ها غذا جمع می‌کنند.

این  برای اولین بار در تاریخ کره است که ارتش کره شمالی برای سربازان خود سهمیه تعیین کرده و به آنها دستور داده است هر کدام دست‌کم ۱۵ خرگوش پرورش دهند تا بخشی از نیاز خود و خانواده‌شان به گوشت قرمز تامین شود. با توجه به شیوع کرونا و تحریم‌های آمریکا، سهمیه غذای سربازان ارتش کره شمالی کاهش یافته و آنها باید با پرورش دادن خرگوش شکم خودشان را سیر کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان