ارزش بیت کوین – قیمت بیت کوین بیش از ۷ درصد سقوط کرد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۲۵

بیشترین سقوط ارزش بیت کوین در روزهای اخیر

ارزش بیت کوین امروز سه شنبه به وقت مسکو به میزان ۷.۵ درصد سقوط کرد و به ۵۴۵۶۸ دلار رسیده است.  کوین دسک CoinDesk  طی گزارشی در روز دوشنبه اعلام کرد که قیمت بیت کوین با ۵.۸ درصد کاهش به ۵۵۵۵۳ دلار رسیده است.
بیشترین سقوط ارزش این ارز دیجیتال طی روزهای اخیر امروز در ساعت ۱۲:۴۱ به وقت مسکو رخ داد که به میزان ۷.۵ درصد قیمت خود را از دست داد و به ۵۴۵۶۸ دلار رسید. قیمت بیت کوین پس از افزایش روزهای گذشته رو به کاهش است. در تاریخ ۱۳ مارس، قیمت این ارز رمزپایه از ۵۹۰۰۰ دلار فراتر رفت و رقم بی سابقه ای را ثبت کرد.

افزایش بی سابقه  بیت کوین

ارزش بیت کوین - قیمت بیت کوین بیش از ۷ درصد سقوط کرد

ارزش بیت کوین – قیمت بیت کوین بیش از ۷ درصد سقوط کرد

بیت کوین یک سیستم غیرمتمرکز ارز رمزنگاری شده مبتنی بر فناوری بلاکچین است. این رمزارز توسط هر کاربر عضو این سیستم قابل صدور است. مفهوم این سیستم در نوامبر ۲۰۰۸ اعلام شد اما در سال های اخیر محبوبیت زیادی را به دست آورده است.
افزایش بی سابقه ای که بیت کوین در ماه های اخیر نشان داده توسط چندین عامل از جمله پذیرش توسط سرمایه گذاران برتر جهان صورت گرفته است.

در ماه فوریه، شرکت خودروسازی تسلا اعلام کرد که ۱.۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و اینکه این ارز دیجیتال را برای فروش محصولاتش قبول می کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان