استاد شجریان – آخرین وضعیت سلامتی استاد آواز ایران

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۶

آخرین وضعیت سلامتی استاد آواز ایران

متاسفانه روز گذشته استاد شجریان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جم بستری شدند. طبق گزارشات، خسروی آواز ایران با افت سطح هوشیاری و افت فشار خون راهی این بخش شده است. تیم پزشکی این بیمارستان هم با نهایت دقت از این بیمار ارزشمند نگهداری می نمایند. کابوس حال نامساعد استاد آواز گویی قصد ترک علاقمندان به موسیقی سنتی کشور را ندارد. امسال برای دومین بار است که استاد در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان بستری می شود. اولین بار مربوط به فروردین ماه بود که این دوره چندماه طول کشید. اما خوشبختانه عاقبت با حال عمومی مناسب و مساعد و شرایط قلبی، عروقی و ریوی پایدار از بیمارستان مرخص شدند. حالا ۴ ماه بعد از آن روزها دوباره حال ایشان رو به وخامت رفته است.

استاد شجریان - آخرین وضعیت سلامتی استاد آواز ایران

استاد شجریان – آخرین وضعیت سلامتی استاد آواز ایران

اطلاعیه بیمارستان جم درباره استاد شجریان

بیمارستان جم به صورت روزانه گزارشی کوتاه از وضعیت جسمانی استاد منتشر می کند؛ تا دوستداران ایشان را از حال این هنرمند بزرگ بی خبر نگذارد. در اطلاعیه امروز آمده است: «در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می رساند استاد عزیزمان امروز فشار خون پایدار وضعیت تنفسی بهتر ولی سطح هوشیاری ایشان تغییری نکرده است و همچنان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جم تحت نظر تیم پزشکی هستند.»

دکتر حسن عباسی که از دوستان و نزدیکان استاد شجریان هم هستند در تکمیل این اطلاعیه گفته اند: آقای شجریان در حال حاضر تحت کنتزل تیم پزشکی هستند و بیمارستان هم به صورت مداوم و از طریق رسمی آخرین اخبار از وضعیت جسمانی ایشان را منتشر می نماید.

تو بمان با من

دکتر عباسی درباره بستری شدن خسروی آواز ایران نیز اضافه کرد: وضعیت سلامتی ایشان به حالت ناپایداری در آمده بود. با توجه به شرایط، از روز شنبه ایشان در بیمارستان بشتری شدند تا وضعیتشان کاملا تحت کنترل باشد.

با خبر بستری شدن دوباره استاد در بیمارستان، بسیاری از کاربران در فضای مجازی به ایشان ابراز علاقه و ارادت کردند. بسیاری آرزوی سلامت هر چه سریعتر برای ایشان داشته اند. همچنین هشتگ #تو_بمان_با_من_تنها_تو_بمان بسیار پر استفاده و پرتکرار شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان