استاد محمدرضا شجریان – آخرین وضعیت استاد موسیقی در بیمارستان جم

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۰۳

وضعیت استاد محمدرضا شجریان در بیمارستان جم

استاد محمدرضا شجریان استاد قهار موسیقی ایران مدتی است به دلیل بیماری های ریوی و تنفسی در قسمت آی سیوی بیمارستان جم بستری است. روز گذشته خبر درگذشت این هنرمند بلامنازع ایران در شبکه های مجازی منتشر شده بود اما توسط همایون شجریان فرزند استاد محمدرضا شجریان این خبر تکذیب و رد شد. در پی انتشار این اخبار هواداران و دوستداران موسیقی این هنرمند در مقابل بیمارستان جم تجمع کرده و به هم نوایی با استاد پرداختند. عضو هیئت مدیره بیمارستان جم شب گذشته در پی اعلام آخرین وضعیت استاد گفت که حالشان طی چند روز گذشته هیچ تغییری نکرده است. وی گفت: «استاد در بخش مراقبت های ویژه هستند و حالشون پایدار و کاملا رضایتبخش نیست.».

آخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان

حضور دختر و پسر استاد شجریان در بین مردم

در پی تجمع دوستداران استاد شجریان ، افسانه شجریان و همایون شجریان فرزندان استاد، در بین مردم حضور یافته و دوستداران و هواداران را در جریان آخرین وضعیت حال پدرشان قرار دادند. افسانه شجریان گفت: «حال پدرم خوب است و ایشان تحت کنترل هستند.». همچنین همایون شجریان علائمی از حیات پدر رابرام مردم در صفحه خود منتشر کرد.

حضور استاد شهرام ناظری بر بالین استاد شجریان

امروز صبح استاد شهرام ناظری طبق توییت یکی از خبرنگاران حوزه ی موسیقی در بیمارستان جم بر بالین استاد شجریان حاضر شد و از وی عیادت نموده است.

وضعیت امروز استاد شجریان از زبان پزشک معتمد خانواده شجریان

حسن عباسی پزشک محمدرضا شجریان دقایقی پیش وضع کنونی خسرو آواز ایران را این چنین تشریح کرد: «استاد همچنان در بخش مراقبت های ویژه هستند اما خوشبختانه وضعیتشان از دیروز بسیار بهتر، علائم ثابت و نیازشان به دارو کمتر شده است. همه امید و هدف ما این است که به زودی از بیمارستان مرخص شوند و این روند مثبت این امید را بیشتر می کند.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان