اسماعیل نجار – ابتلای رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به کرونا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۹

اسماعیل نجار به کرونا مبتلا شد!

اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور طبق گزارش‌های صورت گرفته  به دلیل ابتلا بیماری کرونا در بیمارستان بستری بودند. اسماعیل نجار هفته گذشته با مشاهده علائم مشابه آنفلوآنزا به مراکز درمانی مراجعه کرد و پس از انجام چهار تست مربوط به بیماری کووید-۱۹ مشخص شد که به این بیماری مبتلا شده است.

در همین راستا رئیس مدیریت بحران کشور در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌ قرار گرفتند و صبح امروز با بهبود نسبی و رفع خطر با تشخیص پزشکان از بیمارستان مرخص شدند و باید چندین روز خود را در خانه قرنطینه کنند اسماعیل نجار در دوره ریاست جمهوری روحانی، به ریاست  سازمان مدیریت بحران کشور منصوب شد. وی در دولت قبل سمت استانداری کرمان را بر عهده داشت

پیشنهاد اسماعیل نجار در پی وقوع زلزله کرمان

اسماعیل نجار – رئیس سازمان مدیریت بحران کشور

اسماعیل نجار در دولت احمدی نژاد استاندار کرمان بود و بدنبال وقوع زلزله‌ای در آن استان در جلسه ستاد بحران استان گفته بود:

«مردم منطقه زلزله زده از ایمان و اعتقاد بسیار بالایی برخوردار بودند به عنوان مثال در بازرسی های ما یک منزلی مشاهده شد که سه دیوار آن در اثر زلزله فرو ریخته و یک دیوار که عکس دکتر احمدی نژاد بر آن نصب شده بود خود مردم با اعتقاد راسخ و محکم خود اذعان داشتند که رییس جمهور محبوب و دلسوز ما خدمات فراوانی برای مردم به ویژه روستاییان انجام داده و میدهد و اعتقاد آنها بر این بود که لطف و نظر خداوند بوده که این دیوار فرو نریخته است.»

ییس سازمان مدیریت بحران کشور سه سال پیش هم در مصاحبه‌ای چنین اظهار نظر کرده بود وقتی خبرنگار اجتماعی ایران از وی سوال کرد: «شما چه پیشنهادی برای مردم در هنگام بروز حادثه زلزله  دارید؟»  وی پاسخ داد:«اگر در تهران زندگی می‌کنند باید جای دومی را برای خود داشته باشند. خانه‌های پدریشان را در شهرستان حفظ کنند.»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان