استخراج رمز ارز – استخراج رمز ارز از مزرعه رفسنجان متوقف شد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۲۵
استخراج رمز ارز - استخراج رمز ارز از مزرعه رفسنجان متوقف شد

رفسنجان، خاموش شد

استخراج رمز ارز از مزرعه رفسنجان، با دستور مدیرعامل شرکت توزیع برق کرمان متوقف شد. این اقدام در شرایطی انجام شد که میزان استفاده این مزرعه استخراج رمز ارز از ظرفیت تولید برق کشور ۱۷۵ مگاوات معادل ۰.۴ درصد از کل مصرف برق کشور بوده است. مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر گفت: بنا به درخواست مردم شریف ایران، ماینر رفسنجان امروز خاموش شد.

استخراج رمز ارز از مزرعه رفسنجان

استخراج رمز ارز از مزرعه رفسنجان، متعلق به شرکت ایرانی توسعه سرمایه‌گذاری ایران و چین با دستور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمان متوقف شد. این اقدام در شرایطی انجام شد که میزان استفاده این مزرعه از ظرفیت تولید برق کشور ۱۷۵ مگاوات معادل ۰٫۴ درصد از کل مصرف برق کشور بوده است.در همین ارتباط، ابوذر صالحی، مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر با اشاره به این خبر گفت:« بنا به درخواست مردم شریف ایران، ماینر رفسنجان امروز خاموش شد.».

استخراج رمز ارز - استخراج رمز ارز از مزرعه رفسنجان متوقف شد

استخراج رمز ارز از مزرعه رفسنجان متوقف شد

مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر در تشریح قانونی بودن مجوز این مزرعه گفت:« هرچند آن شرکت به عنوان یک صنعت، مجوز قانونی دارد ولی اولویت فعلی، استمرار تآمین برق واحدهای مسکونی است.»

اقدام شرکت توانیر در شرایطی انجام شد که پیش از این برخی از رسانه‌ها اقدام اخیر را دلیل قطعی برق عنوان کرده ‌بودند. این درحالی است که کل مصرف برق متعلق به این اقدام  معادل ۶۰۰ مگاوات بوده که کمتر از ۱٫۵ درصد میانگین کل مصرف روزانه برق در دی‌ماه را شامل می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان