استخراج ۲ – نتفلیکس به دنبال ساخت قسمت دوم فیلم پرفروش استخراج

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۷

نتفلیکس به دنبال ساخت قسمت دوم

شبکه نتفلیکس با جو روسو برای نگارش فیلمنامه فیلم استخراج ۲ به توافق رسیده است. قسمت اول این فیلم با بازی هنرمندانی مثل کریس همسورث، دیوید هاربر، راندیپ هودا و گلشیفته فراهانی و به کارگردانی سم هارگریو اواخر ماه گذشته میلادی به نمایش آنلاین درآمد. استقبال مخاطبان این شبکه را به فکر ساخت قسمت دوم انداخته است. البته شنیده ها حاکی از این است که این فیلم دنباله دار خواهد بود.

نتفلیکس به دنبال ساخت قسمت دوم فیلم پرفروش استخراج

نتفلیکس به دنبال ساخت قسمت دوم فیلم پرفروش استخراج

نویسنده مشهور استخراج ۲

جو روسو که فیلمنامه قسمت اول این فیلم را نیز نگارش کرده، در کارنامه خود کارگردانی آثار مشهوری مثل نتقام‌جویان: پایان بازی و انتقام‌جویان: جنگ ابدیت را دارد. این کارگردان و نویسنده خبر توافقش با نتفلیکس برای نگارش فیلمنامه قسمت دوم اسخراج را تایید کرده است. روسو به همراه برادرش مشترکا تهیه کنندگی قسمت اول را نیز بر عهده داشت. او فیلمنامه قسمت اول را در سال ۲۰۱۴ نوشته بود. در واقع این فیلمنامه از رمان گرافیکی Ciudad اقتباس شد. روسو در مصاحبه‌ای اشاره کرده که پایان قسمت اول فضا را به شکلی آماده کرده که قهرمان دوباره به داستان بازگردد. به گفته این هنرمند هنوز تصمیم گرفته نشده که فیلم‌نامه قسمت جدید از نظر زمانی به عقب بازگردد یا حرکت رو به جلو داشته باشد.

پرمخاطب ترین فیلم نتفلیکس

کریس همسورث ستاره این فیلم از مخاطبان برای استقبال گرمشان از این فیلم صمیمانه تشکر کرد. او در صفحه اینستاگرامش گفت احتمال دارد این استقبال فیلم سینمایی استخراج را به پرمخاطب‌ترین اثر سینمایی نتفلیکس در تاریخ این شبکه تبدیل کند. تخمین زده می شود در ۴ هفته ابتدایی اکران فیلم توسط ۹۰ میلیون خانواده دیده شده باشد. او در ادامه صحبت هایی از ساخت قسمت های بعدی هم مطرح کرده بود، اما صحبت های او در آن زمان جدی گرفته نشد. حالا هواداران این فیلم همگی منتظر هستند تا قسمت دوم این اکشن پرطرفدار ساخته و پخش شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان