استفاده همزمان – استفاده از واتساپ روی چند دستگاه به صورت همزمان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۱
استفاده همزمان - استفاده از واتساپ روی چند دستگاه به صورت همزمان

واتساپ روی چند دستگاه

استفاده همزمان روی چند دستگاه قابلیتی است که کاربران این اپلیکیشن مدت هاست در انتظار آن هستند. در واقع سال ها است که کاربران از توسعه دهنده این اپلیکیشن درخواست چنین قابلیتی را دارند، اما هرگز این امکان فراهم نشده بود. حالا توسعه دهنده این شبکه اجتماعی پرکاربرد قرار است به درخواست کاربرانش عمل کند و بالاخره قابلیت استفاده همزمان از واتساپ را در چند دیوایس به صورت همزمان امکان پذیر نماید.

استفاده همزمان - استفاده از واتساپ روی چند دستگاه به صورت همزمان

استفاده همزمان – استفاده از واتساپ روی چند دستگاه به صورت همزمان

استفاده همزمان از واتساپ روی چند دیوایس

این قابلیت بدان معناست که شما می توانید این پیام رسان را به صورت همزمان روی گوشی موبایل و تبلت خود یا روی لپ تاپ باز نموده و از آن استفاده کنید. این امکان در حال توسعه برای استفاده روی ۴ دیوایس مختلف در یک زمان است. به زودی این قابلیت جدید روی نسخه های بتا عرضه خواهد شد. اما هنوز مشخص نیست که این به روز رسانی تا پایان امسال در دسترس همگان قرار خواهد گرفت یا نه.

این قابلیتی است که از مدتها قبل روی سایر پیام رسان ها در دسترس کاربران بوده است. اما واتساپ از ارائه آن سر باز می زد. چنین امکانی حتی در مورد نسخه دسکتاپ این اپلیکیشن نیز تعریف نشده است. در واقع شرکت سازنده به کاربر اجازه استفاده از یک دستگاه را می دهد.

امکانات جدید بیشتر

البته باید ذکر کنیم که قابلیت های جدید بیشتری از واتساپ در راه است. قابلیت هایی که تا کنون تنها روی نسخه های آزمایشی بتا ارائه شده بودند. مواردی مثل امکان جستجو بر اساس تاریخ، قابلیت مرتب کردن تصاویر داخل گفتگو بر اساس تاریخ ارسال و سایز آنها و امکان حذف کردن پیام‌های ذخیره شده به جز آنهایی که علامت‌دار شده‌اند.

البته انتظار می رود در به روز رسانی های جدید به مشکلات امنیتی جدی این برنامه نیز رسیدگی شود. واتساپ همواره به دلیل ضریب امنیتی پایین مورد انتقاد بوده است. به نظر می رسد شرکت توسعه دهنده باید برای از دست ندادن کاربران خود اقدامات بیشتری انجام دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان