اسنپ دکتر – مشاوره آنلاین پزشکی در دوران کرونا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۰۹

مشاوره‌ پزشکی آنلاین

اسنپ دکتر خدمت جدیدی است که به کمک مردم در روزهای کرونایی آمده است. با خبرهایی که می شنویم دیگر برای همه مسجل شده که ویروس مزاحم کرونا به این زودی ها مهار نخواهد شد. از آنجایی که نمی توان کار و فعالیت را نیز متوقف کرد، نیاز است تا یاد بگیریم با حفاظت از خود در برابر این ویروس به زندگی ادامه دهیم. متاسفانه در روزهای احیر نیز شاهد اوج گیری مجدد این ویروس در سطح جهان و در کشور خودمان بوده ایم. وزیر بهداشت پیش از این اعلام کرده بود اگر غفلت کنیم دقیقه ۹۰ از کرونا گل می خوریم.

اسنپ دکتر - مشاوره آنلاین پزشکی در دوران کرونا

اسنپ دکتر – مشاوره آنلاین پزشکی در دوران کرونا

اسنپ دکتر خدمت جدید سوپر اپلیکیشن پرکاربرد

مشاور و پزشک آنلاین خدمت جدید سوپر اپلیکیشن اسنپ است. در تعریف این بخش آمده: «با اسنپ دکتر می توانید ۲۴ ساعته و از همه جای دنیا از پزشکان و روانشناسان مشاوره پزشکی و مشاوره روانشناسی بگیرید.»

با استفاده از این نرم افزار می توان به صورت آنلاین، تلفنی و یا ویدئویی از مشاوره پزشکی یهره برد. این روشی است که در بسیاری از نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از این خدمت مفید جدید لازم است پس از ورود به نرم افزار، شماره تلفن خود را وارد کنید. حالا می توانید از صدها پزشک، روانشناس و مشاور برای مشکل خود راهکار و مشاوره دریافت کنید. لازم به ذکر است که هویت شما نیز به صورت ناشناس باقی می ماند.

مراقب سلامت خود باشید

همانطور که گفته شد کووید ۱۹ به این زودی ها قصد خداحافظی ندارد. متاسفانه به دلیل حضور چند ماهه این ویروس، این روزها بسیاری توجه سابق را به آن ندارند. به خاطر داشته باشید از خطر کاسته نشده است. بلکه این روزها خطر دوباره شدت هم گرفته است. همچنان بهترین راه برای مقابله در مقابل کووید ۱۹ حفظ فاضله اجتماعی و رعایت بهداشت فردی است. هرگز ضرورت استفاده از ماسک را فراموش نکنید. با حفظ این نکات کرونا را از خود و خانواده اتان دور نگه دارید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان