اسپاکو یوسفی – همسر محسن چاوشی بازیگر می شود

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۸

حضور اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی در پروژه تلوزیونی

اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی به عنوان یکی از بازیگران اصلی زن فیلم تلوزیونی «سه سپیده» به جمع عوامل و بازیگران این پروژه پیوست. گروه و عوامل این فیلم تلوزیونی که ضبط آن به تازگی آغاز شده است به کارگردانی رحیم طوفان در اردبیل مشغول کار هستند.

داستان فیلم «سه سپیده»

این فیلم با مضمون چهل سالگی انقلاب در سه دهه ۵۰، ۶۰ و ۹۰ حول محور اتفاقات دی ۱۳۵۷ در ایران است که تا زمان پیروزی انقلاب اسلامی و فعالیت‌ هایی که مجاهدین در طول این دوران انجام داده‌ اند و از جان گذشتگی مدافعین حرم و رشادت‌ های انقلابیون به تصویر کشیده می‌ شود.

عوامل و بازیگران فیلم

تهیه کنندگی، کارگردانی و مجری طرح فیلم تلوزیونی «سه سپیده» بر عهده ی رحیم طوفان است و بازیگرانی همچون علی رضا جلالی‌ تبار، رامین راستاد، سارا منجزی، فرهاد طوفان، سرو ناز میرائیز، مسعود نخستین، فرناز فرایدی، محمد خورشیدی و … و جمعی از هنرجویان در آن به ایفای نقش می‌ پردازند.

اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی خواننده محبوب موسیقی کشورمان است که به گفته ی خودش در پیج اینستاگرام خود اصالتا بختیاری است و ایفای نقش در مجموعه تلوزیونی «سه سپیده» به تهیه کنندگی و کارگردانی رحیم طوفان نخستین تجربه ی بازیگری وی می باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان