باراک اوباما – حمایت رسمی رئیس‌جمهور سابق آمریکا از نامزدی جو بایدن

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۲۷

حمایت اوباما از جوبایدن در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰

باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا روز گذشته در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر ضمن انتشار پیامی ویدیویی از نامزدی «جو بایدن» برای انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ۲۰۲۰ حمایت کرد. جو بایدن، معاون باراک اوباما در تمامی دوران ریاست‌‌جمهوری‌ وی در سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷  بود.

اوباما این پیام را با ستایش از کادر درمانی و همچنین کارگرانی که در تلاش هستند اقتصاد را استوار نگه دارند آغاز کرد.اوباما ضمن تاکید بر  لزوم انعکاس روحیه‌ همکاری و فداکاری در بخش‌های مختلف جامعه و در رهبری دولت ملی اعلام کرد: «نوعی رهبری که توسط دانش و تجربه، صداقت و فروتنی هدایت می‌شود. چنین نوع رهبری تنها متعلق به مراکز ایالت‌ها و شهرداری‌ها نیست، بلکه متعلق به کاخ سفید است.»

حمایت رسمی باراک اوباما از نامزدی جو بایدن

وی در این پیام گفت:‌ «این زمانی عادی نیست. در زمانی که همه ما تلاش می‌کنیم که از این اپیدمی عبور کنیم، چیزی که شبیه‌ آن در قرن گذشته ندیده‌ایم، میشل و من امیدوار هستیم که شما و خانواده‌تان امن هستید و اگر جزو میلیون‌ها نفری هستید که صدمه خورده‌اید بدانید شما در دعاهای ما هستید.»

باراک اوباما پیش از ارسال این پیام در توئیت رسمی خود نوشت: «برای همه ما که در این کشور زندگی می‌کنیم و می‌خواهیم وظیفه خود را برای اطمینان حاصل کردن از اینکه کشورمان به بالاترین ایده‌آل‌های خود دست خواهد یافت، اکنون زمان آن رسیده که برای آنچه باور داریم، مبارزه کنیم. در کارزار حمایت از جو بایدن به ما ملحق شوید.»

اشاره اوباما به سوءمدیریت ترامپ در مقابله با بحران کرونا

اوباما در پیام خود برای حمایت از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست‌ جمهوری نیز با اشاره به مشکلاتی که در نتیجه سوء مدیریت دونالد ترامپ در آمریکا بروز کرده است، گفت که از نظر او جو بایدن از همه خصوصیاتی که یک رئیس‌جمهور برای نجات آمریکا از شرایط کنونی نیاز دارد، برخوردار است. اوباما همچنین در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به سوءمدیریت ترامپ در مقابله با بحران کرونا اظهار داشت: «جو [بایدن] به من کمک کرد تا ویروس H1N1 را مدیریت و از تبدیل شدن ابولا به بیماری همه‌گیری که امروز شاهدش هستیم، جلوگیری کنم.»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان