افزایش تعرفه – درخواست افزایش تعرفه های مخابرات

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۱۱
افزایش تعرفه - درخواست افزایش تعرفه های مخابرات

مخابرات آبروی نظام است

نهم دی ماه مدیرعامل جدید شرکت مخابرات، مهمان مجلس بود. افزایش تعرفه ها و حمایت از شرکت مخابرات درخواست آقای سلطانی از کمیسیون صنایع و معدن مجلس شورای اسلامی بود. وی همچنین از زحمات مدیر اسبق مخابرات تشکر و قدردانی نمود و از مخابرات با عنوان “آبروی نظام” یاد کرد. مجید سلطانی افزود: مخابرات باید قوی و مقتدر باشد؛ تا صنایع مرتبط با حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات بتوانند به حیات خود ادامه دهند و در سازندگی و توسعه‌ی ارتباطات کشور ایفای نقش نمایند.

افزایش تعرفه - درخواست افزایش تعرفه های مخابرات

افزایش تعرفه – درخواست افزایش تعرفه های مخابرات

افزایش تعرفه های شرکت مخابرات

آقای سلطانی در ادامه به عدم توازن درآمد و هزینه‌ی مخابرات اشاره کرد؛ و دلیل آن را ثبات طولانی ‌مدت تعرفه‌ها دانست. وی تأکید کرد: طرح‌های توسعه‌ای زیرساخت‌های ارتباطی و نیازهای ملی کشور به ‌کندی در حال انجام است و اداره‌ی شرکت دشوار شده است. او گفت: در حال حاضر هزینه‌ی نگه‌داری یک خط تلفن ثابت ۱۵ هزار تومان و درآمد آن حدود ۶ هزار تومان در ماه است. این در حالی است که تعرفه‌ها باید به گونه ای باشد که ضمن تأمین هزینه‌ها، امکان توسعه را نیز فراهم آورد.

مدیر عامل جدید مخابرات به مشکلات و مسائل ایجاد شده برای کارکنان و کارگزاران روستایی اشاره نمود و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست در موضوع منطقی‌کردن تعرفه‌ها از شرکت مخابرات ایران حمایت کنند.

مجلس پیگیری می کند

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس به مدیرعامل مخابرات اطمینان خاطر داد که این کمیسیون مشکل کارگزاران روستایی و کارکنان و پیمان‌کاران مخابرات را پیگیری خواهد کرد. همچنین از طرح‌های درآمدزای مخابرات ایران نیز دفاع می‌کند‌. رئیس این کمیسیون در پایان اضافه کرد: از آنجا که مخابرات از بودجه‌ی دولتی استفاده نمی‌کند، لازم و شایسته است تا نمایندگان مجلس از این شرکت و طرح هایی که برای تقویت بنیه‌ی مالی و همچنین به جهت گسترش توسعه‌ی زیرساخت‌های ارتباطی آن ارائه می گردد حمایت نمایند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان