افزایش قاچاق زنان در انگلیس – استثمار جنسی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۸

افزایش قاچاق زنان در انگلیس

افزایش قاچاق زنان در انگلیس رو به افزایش است و در حال تبدیل شدن به یک بحران می باشد . با این وجود دولت انگلیس به دنبال حل این مشکل نیست و از ارائه هر گونه راه حل خودداری می کند .

هدف از اینکار استثمار جنسی و سواستفاده از زنان است. که با روند رو به روشد آن در این کشور زنگ هشدارهایی را در جامعه انگلیس می زند.

مشکلات عمده زنان علاوه بر افزایش قاچاق در انگلیس

زنان بعد از خلاص شدن از سیستم برده داری مدرن و رهایی از قاچاق آن ها با هدف استثمار جنسی ، با مشکلات زیادی رو به رو می شوند. از جمله این مشکلات در زمینه های اشتغال، اقامت و … می باشد.

بر اساس جدیدترین گزارش ها از جنایات ملی در انگلیس مشخص شد که تعداد افراد قربانی قاچاق انسان ار سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ ، ۳۶ درصد بیشتر شده است. در سال ۲۰۱۸ ، ۶۹۹۳ نفر قربانی قاچاق بوده اند . که ۲ نفر درگیر با استثمار جنسی بوده اند. که این نشان از افزایش قاچاق زنان در انگلیس دارد.

بیشترین میزان  قربانیان در «لندن»، و سپس در شمال شرق و غرب «میدلندز» است.  این آمار براساس شمار قربانیان مراجعه کرده به سازمان‌های نظارتی انگلیس اعلام شده است.

زنانی که با استثمار جنسی روبه رو شدند. رانده شده ترین افراد به حاشیه انگلیس هستند . به دلیل تجرد دولت انگلیس به آن ها مسکن نمی  دهد . و آنان مجبور هستند در کنار مشکلات روحی و مالی و جسمی که دارند. مجدد به چرخه استثمار جنسی برگردند.

سواستفاده از زنان پارلمان انگلیس

علاوه بر عموم زنان انگلیس که مورد اذیت و آازر جنسی قرار می گیرند. زنان پارلمان هم با این امر مواجه هستند.  این افراد بیان کردند که  دیگر در انتخاات حضور پیدا نمیکنند. زیرا به صورت انلاین و یا افلاین مورد سواستفاده و تهدید  قرار می گیرند.  و این باعث شده است که پارلمان را ترک کنند.

اندیشمند

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان