• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • افزایش قیمت خودرو – پراید به ۶۰ میلیون و ۲۰۶ به ۱۰۰ میلیون تومان رسید..

افزایش قیمت خودرو – پراید به ۶۰ میلیون و ۲۰۶ به ۱۰۰ میلیون تومان رسید..

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۴

روند صعودی قیمت پرابد و ۲۰۶ در بازار خودرو

افزایش قیمت خودرو در بازار روند این روزها روند صعودی کلانی داشته است. اخیراً شاهد افزایش روزافزون قیمت مصولات ایران خودرو هستیم که بازار عرضه می شوند. در این بین قیمت پراید و پژو ۲۰۶ افزایش چشمگیری داشته است. امروز  در سرتیتر اخبار مربوط به افزایش قیمت خودرو  قیمت پراید و پژو۲۰۶ همراه بوده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در شمار محصولات ایران خودرو امروز به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است. محصولات کرمان موتور نیز تا با هفت میلیون تومان افزایش قیمت همراه بوده اند.

افزایش قیمت پرایددر بازار خورو تا ۶۰ میلیون تومان

با نگاهی به روند افزایشی خودرو و میزان افزایش قیمت. باید گفت  قیمت روز سمند LX در بازار امروز دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته و به و به ۹۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. سمند EF۷ هم با افزایش قیمت سه میلیون تومان همراه بوده و به ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز با افزایش قیمت دو میلیون تومانی به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم تغییری نسبت به روز قبل پیدا نکرده و همچنان در بازار با نرخ ۱۲۳ میلیون تومان عرضه می‌شوند.

البته باید این نکته را در نظر داشت که این رقم حدود ۴۳ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است.

پژو پارس، امروز ۸۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز قبل داشته و به ۱۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

دنا پلاس توربو حدود یک میلیون تومان گران شده و به ۱۶۶ میلیون تومان رسیده و دنا معمولی با افزایش قیمت یک و نیم میلیونی، تا ۱۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است. نرخ مصوب کارخانه برای این محصول ایران خودرو ۸۳ میلیون تومان اعلام می‌شود که ۲۷ میلیون با قیمت روز بازارمتفاوت است

کاهش قیمت پژو ۴۰۵ GLX

پژو ۴۰۵ GLX در بین محصولات ایران  با کاهش قیمت همراه بوده است و به ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. در حالی که پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز همچنان در مدار گرانی حرکت می‌کند و با افزایش قیمت یک میلیونی روانه بازار شده است و امروز در بازار ۱۱۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. تنها پژو ۴۰۵ SLX بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و در بازار ۱۰۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 26 =


اخبار

سینما و هنر

جهان