سایپاگام – راه‌اندازی مجدد و بازگشایی شرکت سایپاگام

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۳

اقدام تازه گروه خودروسازی سایپا

سایپاگام مجدد بازگشایی شد. راه اندازی شرکت سایپاگام با تکیه بر نیروی انسانی متشکل از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ازجمله این اقدامات مهم سایپا در راستای اشتغال‌زایی و توسعه تولید در کشور است. سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: «گروه خودروسازی سایپا با جذب نیرو و استفاده از ظرفیت مددجویان کمیته امداد و سایر نهادهای حمایتی، الگویی موفق و برگزیده را برای همه شرکت‌های کشور ترسیم کرده است.»

وی در مراسم راه‌اندازی مجدد و بازگشایی شرکت سایپاگام اعلام کرد: «گروه خودروسازی سایپا یکی از تولیدکنندگان پویا، زنده و موفق در سطح کشور محسوب می‌شود که با استفاده از ظرفیت‌های موجود در داخل، رونق تولید را محقق کرده است».

راه‌اندازی مجدد و بازگشایی شرکت سایپاگام

وی تصریح کرد: «ابتکار مدیریت گروه خودروسازی سایپا در استخدام و اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سایر نهادهای حمایتی کشور، اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر است.»

به گفته بختیاری مددجویانی که به استخدام شرکت سایپاگام درآمده‌اند، با کسب آموزش و تخصص لازم در این مجموعه، از نظر بهره‌مندی از حقوق و مزایا، خدمات بیمه درمانی و تکمیلی و سایر مزایای شغلی در شرایط برابر با دیگران هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در این مراسم ضمن تاکید بر بهترین روش برای جهش تولید اظهار کرد: «بسیاری از نیروهای انسانی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تحصیلات و مهارت‌های فنی بالایی دارند و مدیریت گروه خودروسازی سایپا با شناخت این موضوع و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، نسبت به این حرکت خداپسندانه اقدام کرده است.» وی در ادامه افزود: «سایپا با به‌کارگیری این نیروهای انسانی جوان و توانمند، ضمن توسعه اشتغال کشور، بهترین روش را برای جهش تولید برگزیده است».

فعالیت سایپاگام در کلام مدیرعامل سایپا

از ۲۵۰ نفر نیروی انسانی شاغل در شرکت سایپاگام، ۱۵۲ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سایر نهادهای حمایتی هستند که روزانه ۳۰۰ ست کامل دسته‌سیم خودرو تولید می‌کنند.سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز در مراسم بازگشایی گفت: «یکی از مسئولیت‌های اجتماعی مهم سایپا، برداشتن گام‌های اساسی در زمینه اشتغال‌زایی و توسعه تولید در کشور است که بازگشایی مجدد شرکت سایپاگام با تکیه بر نیروی انسانی متشکل از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ازجمله این اقدامات است.»

وی افزود: «فعالیت سایپاگام که در گذشته متوقف شده بود، امروز از سر گرفته شد و در آینده با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و سایر نهادهای حمایتی در زمینه تأمین نیروی انسانی توانمند، میزان اشتغال‌زایی و تولید آن افزایش خواهد یافت.»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0