الناز شاکردوست – برنده جایزه بهترین بازیگر زن و برنده رقابت با دو بازیگر هالیوود

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۹-۲۵

الناز شاکر دوست برنده جایزه جشنواره سی و هفتم فیلم فجر

الناز شاکردوست به خاطر بازی در فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار برنده ی جایزه ی بهترین بازیگر زن از جشنواره ی سی و هفتم فیلم فجر شد. فیلم «شبی که ماه کامل شد» از نوزدهم تا بیست و سوم آذر ماه در قسمت فیلم های بلند داستانی جشنواره ی فیلم های سیاسی فرانسه نمایش داده شد. هچنین شاکردوست در جشنواره ی فیلم های سیاسی کاراسون در فرانسه توانست عنوان بهترین بازیگر زن در این جشنواره را از آن خود کند. وی در جشنواره ی فیلم های سیاسی کاراسون با هنرمندان مشهوری هم چون: پنه لوپه کروز، کی را نایتلی، و ساندرین بونر رقابت کرد و توانست جایزه ی بهترین بازیگر زن را از آن خود کند.

جشنواره ی فیلم های سیاسی کارسون

پایه گزار این جشنواره، سینماگر فرانسوی کوستا کاوراس است. فیلم «شبی که ماه کامل شد» در بخش فیلم های بلند داستانی در این جشنواره توانست با فیلم های دیگر رقابت کند. این فیلم توانست جایزه ی بزرگ بهترین فیلم هیئات داوران دانشجویی و جایزه بهترین بازیگر زن برای الناز شاکردوست را از این جشنواره دریافت کند.

خلاصه داستان «شبی که ماه کامل است»

خلاصه داستان: روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران هست که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است که در این مسیر برادرش با او همراه می شود، اما در میانه راه اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان