الهام چرخنده – مهاجرت بازیگر پرحاشیه به کشور همسایه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۱

مهاجرت بازیگر پرحاشیه به کشور همسایه

خبر مهاجرت الهام چرخنده به کشور عراق مدتی است که در فضای مجازی بین کاربران دست به دست می شود. خود او این خبر را تایید کرده و گفته در حدود سه سال است که با همسر جدیدش در کشور عراق و شهر کربلا زندگی می کند. دلیل این امر هم شغل همسرش عنوان شده است. چرخنده همچنین گفته به دلیل شرایط کرونا و اعمال محدودیت ها در حال حاضر امکان سفر به ایران را ندارد و در این مدت نائب الزیاره تمامی هموطنان در کربلای معلی است.

الهام چرخنده - مهاجرت بازیگر پرحاشیه به کشور همسایه

الهام چرخنده – مهاجرت بازیگر پرحاشیه به کشور همسایه

به کشورم باز خواهم گشت

چرخنده در ادامه گفت: اقامتم در کربلا طولانی شده و زمان بازگشتمان هم مشخص نیست. این موضوع به شغل همسرم مربوط می شود. البته که از حضور در این شهر مقدس بسیار خوشحالم و هر لحطه برایم با شوق و لذت سپری می شود. امیدوارم امام حسین (ع) در این شهر پذیرای من باشند.

البته که به ایران بازخواهم گشت. اما هنوز زمانش مشخص نیست. مهاجرت من به عراق امری همیشگی نیست. یقینا به کشورم برمی گردم. در طول اقامتم هم بارها به ایران رفت و آمد داشته ام و البته به محض لغو محدودیت ها باز هم این کار را انجام می دهم.

فعالیت مذهبی الهام چرخنده در عراق

گویا چرخنده در کربلا هم مشغول فعالیت است. او در این مورد اظهار کرده: در حد توانم در این شهر هم فعالیت های فرهنگی می کنم. از شرایطم در شهر کربلا و کشور عراق بسیار راضی و خوشحالم. در واقع هر کجا شرایط نوکری امام حسین (ع) پیش بیاید من با سر به آنجا می روم.

همسر الهام چرخنده سید محمد درویشی از روحانیون ایرانی و دارای تحصیلات حوزوی است. اینطور که اعلام شده او سه سال قبل با الهام چرخنده که فعال مذهبی در حوزه حجاب است ازدواج کرده و در حال حاضر ساکن عراق است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان