امبر هرد – جمع آوری امضا برای اخراج زیباترین بازیگر زن جهان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۰۹
امبر هرد - جمع آوری امضا برای اخراج زیباترین بازیگر زن جهان

تلاش برای اخراج از مجموعه فیلم آکوامن

بیش از ۱٫۶ میلیون امضا برای اخراج امبر هرد از مجموعه فیلم آکوامن جمع آوری شده است. این در حالی است که این بازیگر به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرده در قسمت دوم این فیلم هم حضور خواهد داشت.

پس از آنکه جانی دپ از چندگانه جانوران شگفت انگیز اخراج شد، گروهی از طرفداران این بازیگر، این کمپین جمع آوری امضا را در سایت Change.Org راه اندازی کردند تا همسر سابق وی هم از اخراج از فیلم های بزرگ بهره ببرد! تعداد امضاهای جمع شده برای اخراج هرد تا این لحظه به عدد یک میلیون و ششصد هزار رسیده است. البته اینطور که تا به امروز مشخص بوده است، قرار است جانی دپ بیش از همسر سابقش برای این رابطه ناهنجار تاوان بدهد.

امبر هرد - جمع آوری امضا برای اخراج زیباترین بازیگر زن جهان

امبر هرد – جمع آوری امضا برای اخراج زیباترین بازیگر زن جهان

کمپینی علیه امبر هرد

هرچند جانی دپ در دادگاه شکایت علیه روزنامه سان شکست خورد؛ اما علاقمندان او این کمپین را راه اندازی کردند. در بخشی از دادخواست منتشر شده، ادعا شده است که هرد پس از جدایی در سال ۲۰۱۷ به شکلی سیستماتیک برای لکه‌دار کردن دپ در هالیوود کوشیده است. این دادخواست مجازی در بخش دیگری هرد را متهم به دروغ‌گویی و بدرفتار نشان دادن همسر سابقش کرده است.

در بخش دیگری آمده: رسانه ها دوست دارند بگویند مردها هرگز قربانی خشونت های خانگی نیستند. اما عدالت همواره باید اجرا شود. کمترین کار درست این است که امبر هرد را از فیلم آکوامن اخراج کنید.

هرد در بسیاری از نظر سنجی ها به ‌عنوان زیباترین بازیگر زن جهان انتخاب شده است ولی به دلیل آن‌که بسیاری باور دارند او به زندگی هنری همسر سابقش جانی دپ لطمه زده است، چهره محبوبی در میان علاقمندان به سینما نیست. هرچند خود او معتقد است که کمپین‌های ایجاد شده علیه او در شبکه‌های اجتماعی با پول مدیریت می‌شوند و واقعیت ندارند.

تاوان سنگین جانی دپ

مدت کوتاهی پس از اعلام نتیجه دادگاه بریتانیا و شکست جانی دپ در این دادگاه، او به درخواست استودیوی برادران وارنر از چندگانه‌ جانوران شگفت‌انگیز کناره‌گیری کرد. استودیوی برادران وارنر نیز اخیرا به صورت رسمی اعلام کرد که مدس میکلسن را جانشین جانی در نقش گلرت گریندل والد در این مجموعه می نماید.

همچنین دپ نقش بسیار محبوب و دوست داشتنی جک اسپارو در مجموعه فیلم های دزدان دریایی کارائیب را نیز به دلیل جنجال های زندگی شخصی و نتیجه دادگاه بریتانیا از دست داده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 − 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان