امیر آقایی – آقازاده مانع از پخش دورهمی با حضور این بازیگر شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۹
امیر آقایی - آقازاده مانع از پخش دورهمی با حضور این بازیگر شد

حضور در برنامه پرمخاطب تلویزیونی

امیر آقایی بازیگر مطرح کشورمان که این روزها هم در شبکه نمایش خانگی و هم در سینما کارهایی برای نمایش دارد؛ مهمان برنامه محبوب شبکه نسیم شده بود. خبر حضور دوباره او در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری مخاطبان را در انتظار تماشای این گپ و گفت نگه داشته بود. اطلاع رسانی ها شروع شد و اعلام شد پنجشنبه شب برنامه دورهمی با حضور امیر آقایی روی آنتن خواهد رفت.

امیر آقایی - آقازاده مانع از پخش دورهمی با حضور این بازیگر شد

امیر آقایی – آقازاده مانع از پخش دورهمی با حضور این بازیگر شد

مشکلات فنی

با وجود اطلاع رسانی های قبلی، چند دقیقه قبل از شروع پخش دورهمی، کانال تلگرامی این برنامه در متنی نوشت این برنامه پخش نخواهد شد. دلیل این مسئله هم مشکلات فنی عنوان شده بود. متن کوتاه این کانال تلگرامی بدین شرح بود: «ضمن عذرخواهی از شما عزیزان، به دلیل مشکلات فنی برنامه دورهمی با حضور امیر آقایی پخش نخواهد شد.»به جای این قسمت، قسمتی که ژاله صامتی مهمان برنامه بود مجددا پخش گردید.

عدم پخش برنامه دورهمی با حضور امیر آقایی به خاطر آقازاده

هر چند عدم پخش این قسمت از برنامه را مشکلات فنی اعلام کردند. اما گفته می شود دلیل چیز دیگری بوده است. شنیده ها حاکی است پخش سریال آقازاده که این روزها در شبکه خانگی پربیننده شده است، دلیل این ماجرا بوده است. گفته می شود این بازیگر در گفت و گو با مهران مدیری در مورد این سریال و نقشش و پدیده آقازادگی در کشور صحبت کرده است. همین بخش از سخنان او موجب شده است تا مدیران سیما اجازه پخش این گفت و گو را ندهند.

از آنجایی که تا کنون هیچ خبری از رفع نقص فنی مربوط به این قسمت و در نوبت پخش گرفتن آن منتشر نشده است؛ به نظر می رسد شنیده ها درست باشند و دلیل پخش نشدن برنامه پنجشنبه شب صحبت در مورد آقازاده ها و آقازادگی و اوضاع این روزهای این قشر در کشور بوده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 28 =


اخبار

سینما و هنر

جهان