امیر جدیدی – افزایش شانس امیر جدیدی برای گرفتن اسکار

  • توسط اعرابی
  • ۱۴۰۰-۱۱-۰۶

امیر جدیدی در مسیر نامزدی اسکار بازیگری

کمپانی آمازون روی امیر جدیدی و فیلم قهرمان برای کسب جوایز اسکار تمرکز کرده و کمپین تبلیغاتی راه اندازی کرده است. با توجه به صحبت‌های اخیر اصغر فرهادی در میزگرد هالیوود ریپورتر و چندین نشریه سینمایی دیگر آمریکا، به نظر می‌رسد تیم تبلیغاتی فیلم «قهرمان» در استودیوی آمازون، امیرجدیدی را دارای شانس در نامزدی اسکار بازیگری می‌دانند و با تمرکز بر او در تبلیغاتشان سعی در ماندگار کردن نام او در ذهن اعضای آکادمی دارند.

احتمال نامزد شدن فیلم قهرمان در چند رشته

امیر جدیدی - افزایش شانس امیر جدیدی برای گرفتن اسکار

افزایش شانس امیر جدیدی برای گرفتن اسکار

کمپانی آمازون و بخش سینمایی آن حسابی ویژه روی فیلم قهرمان اصغر فرهادی باز کرده. تقریبا نامزدی فیلم فرهادی را می‌توان قطعی دانست اما در تبلیغات آمازون به نظر می‌رسد که این استودیو تلاش کرده روی نامزد شدن فیلم فرهادی در چند رشته دیگر هم تمرکز کند.
در این تبلیغ  که در رسانه‌های مختلفی از جمله میزگرد سینمایی روزنامه لس آنجلس تایمز پخش شده. آمده است:«برای در نظر گرفتن برای نامزدی در تمام رشته‌ها از جمله: بهترین فیلم، بهترین فیلم بین‌المللی و بهترین بازیگر مرد برای امیر جدیدی. همچنین در روی این پوستر تبلیغاتی جمله‌ای نشریه ایندی وایر نقش بسته که در آن گفته شده «امیر جدیدی شگفت انگیز است.»

امسال همچنین بعد از سال‌ها دوباره اسکار قصد دارد ده فیلم را نامزد اسکار بهترین فیلم کند پس منطقی است که بخشی از این مانور تبلیغاتی بر روی نامزدی «قهرمان» در بخش بخش بهترین فیلم متمرکز شود. باید منتظر باشیم ببینیم که آیا کمپین تبلیغاتی آمازون توانایی تاثیر بر روی اعضای آکادمی اسکار را خواهد داشت؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان