امیر حسین رستمی – نامه ی بازیگر ایرانی به جهرمی وزیر ارتباطات کشور

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۷

نامه امیر حسین رستمی به وزیر ارتباطات

امیر حسین رستمی بازیگر  و هنرمند ایرانی در در پی وضعیت فعلی کشور و تعطیلی مدارس بچه ها طی انتشار متنی خطاب به جهرمی وزیر ارتباطات کشور نوشت: «از وزیر محترم ارتباطات تقاضا دارم در شرایط ویژه ی این روزها که به دلیل پیش گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا مدارس و مراکز آموزشی تعطیل هستند و اکثر قریب به اتفاقشون تلاش می کنند مباحث را به صورت آنلاین به فرزندانمان ارائه بدهند، و دسترسی به اکثر این برنامه ها بر بستر تلگرام انجام می شود و با بحث فیلترینگ به بن بست می خورد. اگر امکان دارد اجازه ی رفع فیلترینگ را بگیرید. گفتم اجازه چون بارها فرمودید انگشت شما روی دکمه ی فیلترینگ نرفته است. شما که دسترسی به صاحب اون انگشت دارید خواسته ی ما را به گوششان برسانید.».

نامه به جهرمی

خواسته ای شبیه به خواسته شهروند ژاپنی!

امیر حسین رستمی در ادامه نوشت: «در ضمن دستور به بالا بردن سرعت نت که دیگر در توان خودتان است. این طوری بچه هامان زجر کمتری می کشند. تا فایل های پر حجم آموزشی شان را باز کنند. انتظار پایین آوردن هزینه ی نت در این اوضاع و احوال کشور فکر کنم دیگر خیلی خواسته ی شهروند ژاپنی باشد. ».

پاسخ آذری جهرمی

وزیر ارتباطات در پاسخ به پست امیر حسین رستمی نوشت: «سلام خواسته ی شما را می رسانم. سرعت اینترنت هم در این هفته بالا بردند. اما دوباره لازم است بالاتر برود. و شرکت ها مشغول هستند. برای تخفیف اینترنت هم به روی چشم .». جهرمی در پایان به زبان ژاپنی نوشت: پیگیری می کنم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان