امینم بازجویی شد – تهدید ایوانکا ترامپ سرویس مخفی آمریکا را دست به کار کرد!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۰۴

امینم بازجویی شد

امینم رپر مشهور آمریکایی که جدیدا آهنگی با عنوان Framed را منتشر کرده است، به دلیل آنچه تهدید و توهین به ایوانکا ترامپ اعلام شده توسط سرویس مخفی آمریکا مورد بازجویی قرار گرفته است.

امینم در این ترک ایوانکا ترامپ را کودن نامیده و در بخشی از آهنگ وی را به دریاچه انداخته است. این عمل باعث شده که توسط سرویس مخفی امریکا مورد سوال جواب قرار گیرد.

امینم در تکست این ترک دلیل اینکه دختر رئیس جمهور امریکا چرا در صندوق ماشین اوست توضیح داده و او را دختر بلوند احمق می نماد که به دریاچه انداخته است.

حساسیت سرویس مخفی امریکا زمانی آغاز شد که یکی از شهروندان آمریکایی که خبرنگار ژورنال TMZ که یک نشریه هنری می باشد، این ترک و متن آن را در اختیار آن ها قرار داده است. لازم به ذکر است که بازجوی از امینم در حد سوال و جواب بوده است.

این شهروند در حقیقت با فرستادن یک ایمیل به سرویس مخفی آمریکا از آن ها سوال کرده بود که آیا آن ها در حال تحقیق در ارتباط با تکست تهدیدآمیز آهنگ امینم در ارتباط با ایوانکا ترامپ هستند؟

پرونده امینم قابل ارجاع به FBI نیست!

پس از آنکه سرویس مخفی آمریکا از طریق وکیل امینم وی را مطلع می کنند در سال ۲۰۱۸ مارشال مترز با حضور در مقر سریس امنیتی به دفاعیه می پردازد، بنا به گزارشات در این جلسه وی را به جهت یکی دیگر از ترانه هایش بازجویی می کنند.

با اینحال طبق گزارشات در طول مصاحبه این رپر امریکایی با مامورین شروع به همخوانی این ترک می نمایند و چند روز بعد هم در جلسه ای گزارش این بازجوعی جهت ارائه به FBI رد می شود.

حال باید دید واکنش جامعه امریکا به این اقدام سرویس مخفی امریکا چه خواهد بود. شایان ذکر است که امینم یکی از از محبوب ترین رپرهای جهان می باشد و این محبوبیت به حدیست که طرفدارانش او را خدای رپ می نامند.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان