امین زندگانی – بازگشت دوباره او به تلوزیون

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۰

امین زندگانی دوباره به تلوزیون آمد

امین زندگانی ایفاگر نقش سلیمان نبی در فیلم سینمایی حضرت سلیمان این بار دوباره به تلوزیون می آید.  مجموعه تلویزیونی «ملکاوان» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌ کنندگی محمد مصری‌ پور و زهرا اسحاقیان به زودی از شبکه ی آی فیلم پخش خواهد شد. این فیلم تلوزیونی که در قالب یک ملو درام اجتماعی ساخته و پرداخته شده است در شهرهای تهران و شمال کشور تصویر داری آن انجام شده و مقابل دوربین رفته است.

 

خلاصه فیلم «ملکاوان»

ملکاوان سرنوشت یک زن را روایت می‌ کند که شوهرش خارج از کشور خود کشی کرده و نهاد های امنیتی داخلی و خارجی در پی یافتن علت این خود کشی‌ اند.

عوامل  این سریال

احمد معظمی کارگردان این مجموعه تلویزیونی و محمد مصری پور و زهرا اسحاقیان تهیه کننده ی این مجموعه هستند. همچنین نازنین فراهانی، رضا مولایی، پرویز فلاحی‌ پور، فریبا متخصص، صفا آقا جانی، معصومه آقا جانی، علی سلیمانی، پانته آ سیروس، غزال نظر، کمند امیر سلیمانی، سعید امیر سلیمانی و داریوش فرهنگ و امین زندگانی بازیگران اصلی سریال «ملکاوان» هستند. همچنین بهزاد داوری، حمید شریف‌ زاده، هادی نوری، بهناز نادری، بهار قاسمی، ریحانه رضی، فرید قبادی، سمیه تاجیک، سیامک قاسمی، آسو پاشا پور، اریا جوکار و … از دیگر بازیگرانی‌ اند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان