امین زندگانی – واکنش تند هانیه توسلی نسبت به این بازیگر

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۹

واکنش شدید هانیه توسلی به امین زندگانی

امین زندگانی بازیگر خوب کشور اخیرا طی انتشار ویدیویی در فضای مجازی، چالشی را به نام چالش رقص ایجاد کرده و همگان از جمله بازیگران و فوتبالیست ها را به این چالش دعوت کرده بود. اما گویا هانیه توسلی نسبت به انتشار این ویدیو در شرایط فعلی جامعه ، گارد منفی گرفته و با نشان دادن واکنشی تند نسبت به این چالش برخورد کرده است. توسلی در پاسخ به این چالش نوشت: «این همه آدم مردن، این همه مبتلا، این همه بحران، کادر درمانی خسته اند، امکانات کمه، من مشکلی با رقص پرستارها و دکترها در همون روزهای اول ندارم، اون ها فشار روشونه و الان هم خسته اند، ولی دیگه چالش راه نندازین. مسخره بازی کافیه».

پاسخ امین زندگانی به هانیه توسلی

امین زندگانی با انتشار ویدیویی دیگر در پاسخ به هانیه توسلی اظهار کرد: «گویا این ویدیوی چالش به رقص که ما گذاشتیم کمی جمله مربوط به کرونا سوء تفاهم ایجاد کرده است برای بعضی از بزرگان. نه بحث این نبوده … بحث راجع به رقص نبوده… بحث راجع به این بوده که برخی از دوستان مثل خانم هانیه توسلی و مثل خیلی از دوستان دیگه اومدن به جای کلمه ی شادی در این شرایط بحرانی در حقیقت از لفظ مسخره بازی استفاده کردند…. و یک سری چیزها گفتند. ما منظورمون همین دوستان یعنی پزشکان و پرستارانی بودند که ۲۴ ساعته زحمت می کشند چرا نباید شاد باشند؟ گویا این جمله تعبیر غلط شد و سوء تفاهم ایجاد کرد….»

«شرایط الان ما مثل جنگ است.»

امین زندگانی در ادامه صحبت های خود گفت: «دوستانی که فکر می کنند باید در مواقع بحرانی همه زانوی غم بغل بگیرند احتمالا یادشون نیست موقعی که توی عملیات ، رفیق بغل دستی به کسی که داشپت توی جبهه می جنگید و گلوله خورد و افتاد، نایستاد براش عزاداری بکته. رفت یا خودش شهید شد یا در حقیقت عملیات را به انتها رساند. الان هم وارد یک جنگ شدیم. ما عقبه ی این جنگیم. باید روحیه بدیم. به پزشکانمون و پرستارانمون. حالا اگه کسی مشکل داره، انشالله که همیشه در این وضعیت اسف بار غم بمونه!. …».

«به توصیه خانم توسلی غمگین باشید!»

زندگانی در پایان صحبت های خود گفت: «شاد باشید… نه شاد نباشید، غمگین باشید به توصیه خانم توسلی. اگر به کسی برخورده است امید دارم به دل نگیرید و حلال کنید.».

قبلی «
بعدی »

1 دیدگاه

  1. حتی بدون در نظر گرفتن موضوع ایدئولوژی و هنجارهای دینی و سایر مسائلی از این قبیل، این حرکت آنهم از بازیگری که او را بارها در نقش های مذهبی دیده ایم و به این شکل، در ذهن مخاطبان حک شده، دور از انتظار بود اما آدم وقتی می بینه و یادش می افته که خیلی بزرگتر از او، آقای اکبر عبدی همین چند وقت پیش و در کنسرت آقای عقیلی، هیجان زده شد و اصطلاحاً جوگیر شد و رفت جلو و رقصید و سبکی کرد تا جایی که با تذکر، نشوندند سر جاش و بعدها هم توجیه ها کرد هم خودش و هم دوربری هاش، دیگه رفتار این بازیگر زیاد هم ناخوشایند به نظر نمی رسه! از مهمترین ضعف های بیشتر بازیگران در چندساله اخیر و در کنار خیلی ضعف های ملموس دیگر، یکی عدم کنترل بر خود و خودکنترلی در رفتارها و گفتارها است و دیگری، اظهارنظرکردن ها در همه شاخه ها و خارج از تخصصشان که این ضعف ها، به شدت از محبوبیت و مقبولیت بیشتر این بازیگران کاسته است؛ به نظر می رسد ما متأسفانه هنوز به اون بلوغ یافتگی مدنظر در عرصه سینما نرسیده ایم و این را می شود هم در خود بازیگران هم در محتوای فیلم ها و سریال های ارائه شده و هم در فرم دید؛ یعنی هم در فرم و در شکل و هم در محتوا، اشکال جدی و ضعف داریم؛ در کنار همه اینها وقتی بازیگر بی تعهدی هم به این ضعف ها، اضافه می شود، فضا خیلی تاریک تر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان