انتقال خط تولید – بخش بزرگی ازتولیدات سامسونگ به هند منتقل می شود

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۸
انتقال خط تولید - بخش بزرگی ازتولیدات سامسونگ به هند منتقل می شود

بخش بزرگی ازتولیدات سامسونگ به هند منتقل می شود

شرکت سامسونگ تصمیم به انتقال خط تولید برخی از محصولاتش به کشور هند را دارد. در این تصمیم قرار است بخش بزرگی از خط تولید گوشی های این شرکت به کشور هند منتقل گردد. این برنامه طی ۵ سال آینده عملی خواهد شد و سامسونگ در این برنامه در مجموع گوشی هایی با ارزش ۴۰ میلیارد دلار در دومین کشور پرجمعیت جهان تولید خواهد کرد.

انتقال خط تولید - بخش بزرگی ازتولیدات سامسونگ به هند منتقل می شود

انتقال خط تولید – بخش بزرگی ازتولیدات سامسونگ به هند منتقل می شود

تعطیلی کارخانه های چین

این خبر را اکونومیک تایمز منتشر کرده و نوشته است: در پی این تصمیم شرکت بزرگ سامسونگ با انتقال خط تولید گوشی های هوشمند خود به هند، بسیاری از کارخانه های خود در کشور چین را تعطیل خواهد کرد. یا در فرضیه ای دیگر این کارخانه ها تغییر فعالیت خواهند داشت. این تصمیم سامسونگ با دولت هند هم مطرح شده و این دولت هم موافقت کامل خود را با آن اعلام کرده است. طبق اخبار واصله بیشترین هدف تولید در هند هم روی گوشی های همراه با قیمت بالاتر از ۲۰۰ دلار متمرکز خواهد بود. این محصولات در کشور هند تولید و به سایر بازارها در سایر کشورها ارسال خواهند شد.

انتقال خط تولید به هند

در سال گذشته شرکت کره ای سامسونگ آخرین کارخانه تولید گوشی خود در چین را تعطیل و بیشتر تولیداتش را به ویتنام منتقل نمود. حالا این شرکت قصد دارد بخش بزرگی از تولیدات گوشی های تلفن همراه هوشمند خود را به هندوستان ببرد؛ که البته دلیل این تصمیم هنوز مشخص نیست. هند در حال حاضر هم میزبان بسیاری از کارخانه های سامسونگ است. اما با اضافه شدن این برنامه جدید و تولید ۴۰ میلیارد دلاری، هند به جای چین تبدیل به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند سامسونگ می گردد.

مدتی قبل هم بزرگترین کارخانه تولید گوشی های هوشمند سامسونگ در شهر نویدا در کشور هند تاسیس شد تا برنامه های سامسونگ در این کشور وارد مرحله جدیدی شود. در واقع بعد از این نه تنها گوشی های رده پایین و میان رده که گوشی های سری نوت و گلکسی اس نیز در این کشور تولید خواهند شد. این تصمیم موجب ایجاد فرصت های شغلی فراوانی در کشور هند شده و همچنین سود زیادی نیز برای این کشور به همراه خواهد داشت. مدتی قبل اپل نیز در تصمیمی مشابه اعلام کرد بخش بزرگی از خطوط تولیدش را از چین به هند منتقل خواهد نمود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان