انفجار شیء صوتی – انفجار شیء صوتی در زاهدان

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۱۵

انفجار بمب صوتی در مسیر گشت انتظامی زاهدان

انفجار شیء صوتی بامداد امروز در منطقه زیباشهر زاهدان در اطراف یک خودروی انتظامی حادثه دیگری آقرید. این انفجار در مسیر گشت انتظامی در شهرستان زاهدان به زخمی شدن ۴ نفر از پرسنل ناجا منجر شد. روابط عمومی قرارگاه منطقه‌ای قدس نزسا اعلام کرد قرارگاه منطقه‌ای قدس نزسا شب گذشته در پی انفجار شیء صوتی در مسیر گشت انتظامی در شهرستان زاهدان تعداد ۴ نفر از پرسنل ناجا به طور سطحی آسیب دیده اند وبه یک دستگاه خودرو خسارت وارد شده است.  تاکنون مسئولان مربوطه هیچ گونه اظهار نظری در این خصوص نکرده‌اند.

اظهارات رئیس اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

انفجار شیء صوتی در مسیر گشت انتظامی زاهدان

بامداد امروز صدای مهیب انفجار در منطقه زیباشهر زاهدان به گوش رسید که به اعلام روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه منطقه ای قدس نزسا، دلیل آن انفجار این شی صوتی بود که در پی آن در مسیر گشت انتظامی در شهرستان زاهدان تعداد ۴ نفر از پرسنل ناجا به طور سطحی آسیب دیدند و به یک دستگاه خودرو خسارت وارد شده است.

فریبرز راشدی، رئیس اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این مورد گفت: ساعت ۰۰:۲۸ بامداد امروز و در پی انفجار شیء صوتی بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به منطقه زیباشهر اعزام شد. وی افزود: ۲ نفر از مجروحان با درمان سرپایی بلافاصله ترخیص و ۲ نفر دیگر پس از چند ساعت مراقبت و دریافت خدمات در بیمارستان، پیش از صبح امروز از بیمارستان مرخص شدند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان