اپل واچ – محبوب ترین ساعت هوشمند جهان جان یک پلیس را نجات داد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۶
اپل واچ - محبوب ترین ساعت هوشمند جهان جان یک پلیس را نجات داد

ماموریت پرماجرا

اپل واچ محبوب ترین ساعت هوشمند جهان است. این ساعت ها تا کنون موجب نجات جان چندین نفر شده اند. اخیرا نام یک افسر پلیس در آریزونای ایالات متحده هم به لیست نجات یافتگان توسط این ساعت اضافه شده است. طی انتشار یک ویدیو در فضای مجازی که مکالمات رادیویی پلیس شهر کوچک پاینال و همچنین مصاحبه‌ای با یک گروهبان از اداره عالی پلیس، حادثه ای که اوایل امسال رخ داده بود فاش شد.

این گروهبان که سوسا نام دارد در ماه فوریه در تلاش برای دستگیری یک متهم دچار مشکل می شود. در حین تعقیب میکروفون از او جدا می شود و این افسر نمی تواند در هنگام دستگیری متهم با اعزام کننده ارتباط داشته باشد.

اپل واچ - محبوب ترین ساعت هوشمند جهان جان یک پلیس را نجات داد

اپل واچ – محبوب ترین ساعت هوشمند جهان جان یک پلیس را نجات داد

اپل واچ نجات دهنده افسر پلیس شد

تلاش های پی در پی اعزام کننده در نهایت به تماس تلفنی ختم می شود و سوسا از طریق اپل واچ خود به این تماس پاسخ می دهد. بنابراین افسران دیگری برای کمک به او به محل اعزام می شوند.

در حین عملیات دستگیری متهم با ضربات چاقو پای این افسر را زخمی می کند. گروهبان سوسا به دلیل اینکه تماس تلفنی از طریق ساعت هوشمندش را همچنان حفظ کرده بود می تواند درخواست اعزام آمبولانس نیز بنماید.

افسر ویلر که فرد اعزام کننده در این ماموریت بوده است هم به دلیل ممارست و پیگیری خوب در حین عملیات مورد تشویق و تقدیر قرار گرفته است.

گروهبان سوسا در مورد این ماموریت گفته است: ویلر توانست جان مرا نجات دهد. من به مبارزه ادامه دادم و تسلیم نشدم او هم با پیگیری هایش توانست منابع مورد نیاز را فراهم آورد.

ساعت های هوشمند شرکت اپل تا به حال موجب نجات جان چندین نفر از کاربران شده اند. قابلیت هایی مثل تشخیص سقوط و خصوصیات مربوط به قلب، جان چندین نفر را نجات داده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان