اینترنت ثابت – افزایش ۳۰ درصدی تعرفه های اینترنت ثابت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۶
افزایش 30 درصدی تعرفه های اینترنت ثابت

افزایش ۳۰ درصدی تعرفه ها

اگر قیمت و لیست تعرفه های اینترنت ثابت در روزهای اخیر را بررسی کنیم خواهیم دید قیمت این تعرفه ها افزایشی حدودا ۳۰ درصدی داشته اند. همچنین در روزهای گذشته بعضی کاربران در فضای مجازی اعلام کرده اند که سرویس های اینترنت آنها افزایش قیمت داشته است. این کاربران همگی از سرویس های شرکت شاتل استفاده می کرده اند و این شکایات متوجه این شرکت بوده است.

افزایش 30 درصدی تعرفه های اینترنت ثابت

افزایش ۳۰ درصدی تعرفه های اینترنت ثابت

سرویس های اینترنت ثابت شاتل

شاتل دو طرح نقره ای و برنزی برای سرویس های اینترنت خود در نظر گرفته بود. از روز گذشته قیمت های طرح نقره‌ای هم از روی وبسایت این شرکت حذف شده است. برای اثبات گرانی سرویس های شاتل می توان به یک نمونه اشاره نمود. به عنوان مثال سرویس ۱۶ مگ ۳۶۰ گیگابایت که قیمتش ۱۰۰ هزار تومان بود، اکنون ۱۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

البته طرح نقره ای هنوز هم برای کاربران در دسترس خواهد بود، البته که با قیمت های جدید. بنابراین کاربران می توانند با پرداخت هزینه جدید بسته های اینترنتی خود را فعال نمایند.

شرکت شاتل و سازمان تنظیم مقررات در این مورد هنوز هیچ اظهار نظری نکرده اند. البته به نظر می رسد رگلاتوری مجوز این افزایش قیمت ۳۰ درصدی را برای تمامی شرکت ها صادر کرده است.

فعلا کاربران شاتل از افزایش تعرفه های این شرکت خبر داده اند. هنوز مشخص نیست سایر شرکت هایی که اینترنت ثابت در اختیار کاربران قرار می دهند نیز تعرفه های خود را افزایش داده اند یا خیر. از آنجا که مجوز افزایش قیمت برای تمام این شرکت ها صادر شده است به نظر می رسد باید منتظر بروز نارضایتی کاربران این شرکت ها به مرور زمان و در روزهای آتی باشیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان