اینترنت هدیه – تمدید بسته اینترنت هدیه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۰۵
هدیه

افزایش اعتبار اینترنت هدیه وزیر

اینترنت هدیه . وزیر ارتباطات محمد جواد آذری جهرمی در توئیتر خود با درج هشتگ درخانه می مانیم نوشت: تاکنون ۴ اپراتور اینترنت ثابت هدیه‌های ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت خانگی خود را تا هفتم فروردین ۹۹ تمدید کردند.از روز هفدهم اسفند ماه سال گذشته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه رایگان به مشترکین خانگی داده شد.این طرح برای تشویق مردم به ماندن در خانه ها برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا بود.

تمدید بسته 100 گیگا بایتی

تمدید بسته ۱۰۰ گیگا بایتی

سرعت پایین

هدیه این حجم از اینترنت به کاربران و افزایش دورکاری کارمندان ،موجب شده است میزان مصرف اینترنت در کشور حدودا ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کند.البته بسیاری از کاربران از سرعت پایین اینترنت ابراز نارضایتی می کنند.با توجه به اینکه مدارس هم هنوز در تعطیلات هستند و دانش آموزان هم از طریق اینترنت دروس خود را پیگیری می کنند مصرف اینترنت هنوز هم در اوج و در دوران پیک است.

اینترنت هدیه به معلمان

با شرایط پیش آمده بسیاری از معلمان برای تهیه اینترنت دچار مشکل شده بودند.بنابراین دولت تصمیم گرفت که به معلمان ۲۰ گیگ بسته هدیه بدهد.معلمان برای دریافت این بسته باید در سامانه ثبت نام می کردند.البته که این اقدام اعتراض خانواده دانش آموزان را در پی داشت چرا که آنها هم برای دانلود فیلم ها و مطالب آموزشی حجم زیادی مصرف می کنند.بسته هدیه آذری جهرمی گویا مردم را راضی نکرده است.این روزها همه از سرعت پایین این بسته ناراضی هستند.

کلام آخر

به نظر می رسد باید کاری جدی تر انجام شود.چرا که تمام خانواده ها از اینترنت های خانگی استفاده نمی کنند.در حال حاضر بسیاری از دانش آموزان از طریق اینترنت همراه والدینشان دروس را پیگیری می کنند.با توجه به شرایط اقتصادی این روزها بسیاری توان شارژ مجدد این بسته ها را ندارند.البته که ارائه بسته رایگان به ۱۳ میلیون دانش آموز هم موجب کاهش سرعت بیشتر خواهد شد.حالا باید دید آذری جهرمی این بار چه راهکاری ارائه خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان