اینجاهم باران می بارد – آخرین فیلم با بازی جمشید مشایخی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۷-۲۱

تدوین فیلم ” اینجا هم باران می بارد” به پایان رسید

اینجا هم باران می بارد: کارگردان این فیلم سینمایی از پایان رسیدن تدوین این فیلم سینمایی خبر داد و افزود که این فیلم در حال حاضر در مرحله ساخت موسیقی و صداگذاری است. طراح اولیه این فیلمنامه مهدی علمی نیا بوده است. نادر طریقت کارگردان فیلم سینمایی اینجا هم باران می بارد گفت: “زمان تولید فیلم اواخر سال ۹۷ بود و ما حسن بزرگی که داشتیم مفتخر به حضور آقای جمشید مشایخی در آخرین روزهای عمر‌شان بودیم که ۲۲ الی ۲۳ روز پس از فیلم بنده، این هنرمند خوب و شریف‌ از دنیا رفت.”

 

داستان فیلم

نادر طریقت افزود:  ” «اینجا هم باران می‌بارد» در ارتباط با جوانمردی هنرمندان و کسانی است که برای این مملکت زحمت کشیده اند‌، کسانی که کاری کردند تا ما و خانواده‌هایمان بتوانیم راحت زندگی کنیم . این فیلم، اثری با رگه‌های مستند اجتماعی است و اداى دینى به دو قشر است؛ یک دسته کسانی هستند که محبت کردند و برای کشور زحمت کشیدند، یک دسته هم هنرمندانی هستند که در عرصه هنربوده و ما قصد داریم تا جوانمردی و انسانیت این دو قشر را در بستر موضوعى اجتماعى نشان دهیم”. طریقت اظهار داشت: “کار روی این پروژه به سختی انجام شده و امیدوارم «اینجا هم باران می‌بارد» به خوبی از سوی مخاطبان دیده شود. قصد ما بر این است که این فیلم را به جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی ارائه دهیم.”

 

فیلم در مرحله موسیقی و صداگذاری

این کارگردان در ادامه گفت: فیلم «اینجا هم باران می‌بارد» در‌ مرحله موسیقی و صداگذاری است. موسیقی کار توسط مجتبی تیموری زیر نظر کارگردان به پایان رسیده است و کار صداگذاری فیلم توسط عرفان یزدی صورت می گیرد که ۷۰ الی ۸۰ درصد از کار صداگذاری نیز انجام شده و با آماده شدن موسیقی، صداگذاری نیز به زودی انجام خواهد شد.

 

 

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان