باخت استقلال – ناداوری به نام داور که قاتل استقلال شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۹
باخت استقلال در بازی دیروز مقابل الاهلی عربستان،روی تلخ فوتبال بود.ورزشگاه جابر الاحمد کویت روز گذشته میزبان دو تیم استقلال ایران و الاهلی عربستان بود.

اولین شکست مجیدی

باخت استقلال در بازی دیروز مقابل الاهلی عربستان،روی تلخ فوتبال بود.ورزشگاه جابر الاحمد کویت روز گذشته میزبان دو تیم استقلال ایران و الاهلی عربستان بود.این بازی پر حاشیه در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ به سود تیم عربستانی به پایان رسید.البته که این پیروزی برای عربستانی ها به ثمر نمی رسید اگر داور بازی با تمام قدرت به مددشان نمی آمد.این اولین شکست تیم استقلال با فرهاد مجیدی است.

بدشانسی گریبان استقلال را گرفت

تیم استقلال در حالی وارد مییدان می شد که بعضی از بازیکنانش را به علت سرماخوردگی و مصدومیت در اختیار نداشت.بازیکنانی مثل علی کریمی، فرشید باقری، میلیچ،سیاوش یزدانی،محمد بلبلی،مهدی قائدی و دیاباته.این بد بیاری با قضاوت بحث برانگیز داور این دیدار تکمیل شد.به گفته کارشناسان داوری در این دیدار ۴ صحنه حساس وجود داشت که داور در هر ۴ صحنه تصمیم اشتباه اتخاذ کرده است.پنالتی های الاهلی،پنالتی استقلال و گل صحیحی که مردود اعلام شد،همگی اشتباه بوده اند.

باخت استقلال در بازی دیروز مقابل الاهلی عربستان،روی تلخ فوتبال بود.ورزشگاه جابر الاحمد کویت روز گذشته میزبان دو تیم استقلال ایران و الاهلی عربستان بود.

باخت استقلال – ناداوری به نام داور که قاتل استقلال شد

گل های بازی

دقیه ۱۷ بازی گل اول به ثمر رسید.سلمان المؤشر از روی نقطه پنالتی این گل را به ثمر رساند. ارسلان مطهری در دقیقه ۲۲ گل استقلال را زد.سلمان المؤشر گل دوم خود و تیمش را در دقیقه ۲۹ و در یک ضد حمله زد و توپ را وارد دروازه استقلال کرد.البته در دقیقه ۳۹ بازی پنالتی به نفع استقلال هم اعلام شد.اما ضربه وریا غفوری را دروازه بان الاهلی مهار کرد.

گل سالمی که مردود اعلام شد

در دقیقه ۸۷ این دیدار،ارسلان مطهری از راه دور شوت سنگینی زد و گل بسیار زیبایی را برای استقلال به ثمر رساند.مطهری هم مانند المؤشر بازیمن دو گله تیمش شده بود.اما با ورود کمک داور،ماجراها شروع شد.کمک داور اعتقاد داشت محمد دانشگر مه در محوطه آفساید هم قرار داشته،جلوی دید دروازه بان الاهلی را گرفته است.بنابراین گل زیبای مطهری مردود اعلام شد.هرچند در بازبینی فیلم بازی کارشناسان داوری مردود اعلام شدن این گل را اشتباه فاحش داوری اعلام کردند.اما نتیجه بازی و باخت استقلال،تغییری نخواهد کرد.کو هیون جین از چین ثابت کرد داوری نبود که مناسب این دیدار باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان