باد کولر – روش هایی برای خنک کردن باد کولر

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۱۸
روش هایی برای خنک کردن باد کولر

روش‌هایی کاربردی در روزهای گرم سال

روزهای گرم سال از راه رسیده اند. این روزها همه به دنبال راهی برای خنک کردن محیط منازل و محل کارشان هستند. در این نوشته به راهکارهای خنک کردن باد کولر می پردازیم. یکی از ساده ترین راه حل ها ریختن مقداری یخ درون کولر است. این کار باعث می شود محیط کولر خنک تر شود در نتیجه باد خنک تری را نیز به اتاق بفرستد. راه دیگر این است که برای کولر که در محسط گرمی قرار دارد، سایه بان درست کنید.

 روش هایی برای خنک کردن باد کولر

روش هایی برای خنک کردن باد کولر

خنک کردن باد کولر

اگر آب به کولر نرسد، کولر هم به شما هوای خنک نمی رساند. استفاده از کولر های آبی در فضای بسته هم عملکرد آن را پایین می آورد. اگر محیط بسته باشد محیط به اصطلاح دم می کند و باد گرمی خواهید داشت. تعویض پوشال هم از عامل بازدهی خوب این دستگاه است. پیش از استفاده و راه اندازی کولر آبی در آغاز فصل گرما، بهتر است دیواره ها و کف آن را به خوبی بشویید تا هوادهی مطلوبی صوت بگیرد.

نصب کولر در فاصله ای نزدیک

اگر کولر آبی را در فاصله ای نزدیک نصب کنید یعنی کوتاهترین فاصله را برای کانال در نظر بگیرید، بازدهی کولر بسیار بالاتر خواهد رفت. پوشال های خیس باعث خنکی بیشتری می شوند پس شلنگ آب متصل به کولر را چک کنید تا مشکلی نداشته باشد. همچنین بسیار بهتر ایت که قبل از روشن کردن موتور، حدود ۱۵ دقیقه پمپ کولر خود را روشن بگذارید تا پوشال ها به خوبی خیس شوند. در این صورت باد بسیار خنک تری از کولر به شما خواهد رسید.

تحمل گرما در روزهای بلند و گرم تابستان کاری طاقت فرساست. امیدواریم با این راهکارها بتوانید بهترین بهترین بازدهی را از وسایل خنک کننده ببرید و روزهای خوبی را در محیط کار و منازل خود سپری نمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان