بارسلونای طلایی در راه – لیست خرید رویایی باشگاه بارسلونا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۰۹-۰۲

بارسلونای طلایی در راه

بارسلونای طلایی در راه است. کاتالان ها که معمولا هرتابستان ها دست به خریدهای بزرگی می زنند،اینبار نیز لیستی از ستاره های نامدار جهان فوتبال را برای خرید درنظر گرفته اند.این باشگاه مثل رقیبانش به فکر فصل نقل و انتقالات ۲۰۲۰ است.تابستان ۲۰۲۰ برای علاقمند به فوتبال پر از خبرهای جالب خریدهای باشگاه های بزرگ خواهد بود.بارسلونا در حال حاضر نقاط ضعفی دارد که با خرید بازیکن سعی در رفع آنها دارد.هرچند تعدادی از بازیکنان مورد نظر این باشگاه خریدهای دور از دسترس و رویایی به نظر میرسند.اما جذب تعدادی از آنها میسر و ممکن خواهد بود.

نقاط ضعف باشگاه

در خط دفاعی نیز پیکه دوست داشتنی در مرز ۳۳سالگی است ودر مصاحبه اخیر خود عنوان کرد که تا ۲۰۲۲ به فوتبال ادامه خواهد داد و یا شاید زودتر هم کفش هایش را بیاویزد.اومتیتی نیز دست با مصدومیت های متعدد درگیر است.سوارز هم جزء پا به سن گذاشته هاست،گریزمان آنطور که باید خودی نشان نداده و یک مهاجم گلزن با شماره ۹در تیم نیاز است.یک مدافع راست،یم مدافع میانی هم از احتیاجات بارسا در فصل بعدی است.

خرید مدافع راست

کاتالان ها برای تقویت سمت راست خط دفاعی خود کیمیش مدافع ۲۴ساله باشگاه بایرن مونیخ را در نظر دارند. نکته اینجاست که بایرن تا ۲۰۲۳ با این بازیکن قرارداد دارد و بدست آوردن کیمیش دشوار به نظر می رسد.نامزد بعدی لوکاس کلوسترمان مدافع ۲۳ساله باشگاه لایپزیش است که البته او هم تا ۲۰۲۱ در دسترس نیست.

نامزدهای مدافع میانی

برای این پست مسئولان باشگاه روی نیکولا میلنکوویچ مدافع صربستانی ۲۲ ساله که قابلیت بازی در جناح راست را هم دارد امید بسته اند.گزینه بعدی کریستینسن بازیکن ۲۳ ساله دانمارکی است که در چلسی توپ میزند.

مهاجم و گلزن

رویای بارسا جذب امباپه است ولی واضح است که پاریس اند ژرمن به هیچ عنوان قصد از دست دادن ستاره خود را ندارد. وقتی این باشگاه حاضر نشد نیمار که علنا خواهان جدایی است را به بارسلونا واگذار کند، سخت نیست که تصور کنیم امباپه را نیز به بارسلون نخواهد فرستاد.گزینه های بعدی هری کین ستاره ۲۶ ساله تاتنهام و نیز مارکوس راشفورد مهاجم ۲۱ ساله منچستریونایتد هستند.مشکل اما اینجاست که حتی اگر بازیکنان درخواست جدایی داشته باشند باشگاههای جزیره که نیاز مالی ندارند خیلی سخت راضی به از دست دادن ستاره های خود می شوند.

بنابراین بازیکن در دسترس تر لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی ۲۲ ساله اینترمیلان است.او که در تیم ملی کشورش زوج لیونل مسی در خط حمله است و این خود یک فاکتور بسیار مهم حساب می شود.نیمار ستاره سابق بارسلونا قصد بازگشت داشت اما پی اس جی توقعات مالی بسیار بالایی دارد. این ستاره برزیلی گزینه شماره یک خرید تابستان بعد نیست ولی اریک آبیدال مدیر فنی باشگاه تایید کرد، نیمارهنوز در فهرست خرید بارسلونا قرار دارد.

خط میانی

در این پست فابیان روئیز ستاره ملی پوش اسپانیایی ناپولی جوان ۲۳ ساله و ویلیان هافلک برزیلی ۳۱ساله چلسی در فهرست خرید هستند.

باید دید تابستان آینده باشگاه بارسلونا موفق به جذب کدام بازیکنان میشود و آیا میتوان یک بارسلونای طلایی و رویایی را دید یا خیر.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان