بازداشت مدیر – یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس بازداشت شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۱۵

حواشی دست از سر پرسپولیس بر نمی دارند

با کسب چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال کشور به نظر می رسید همه چیز در این باشگاه عالی است. حالا خبر بازداشت مدیر این باشگاه ثابت می کند که چنین نیست و جو این باشگاه بر خلاف تصور بسیار هم پر استرس و پر تنش است. این باشگاه پرهوادار پایتخت نشین با مشکلات حاصل از شکایت برانکو ایوانکوویچ دست به گریبان بود؛ که حالا خبر رسیده است روز گذشته یکی از مدیران این تیم از سوی نیروهای نظارتی بازداشت شده است.

بازداشت مدیر - یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس بازداشت شد

بازداشت مدیر – یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس بازداشت شد

مبارزه با فساد و بازداشت مدیر پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت برانکو از تیم به فیفا ممکن است فصل نقل و انتقالات را به طور کامل از دست بدهد. این مشکل به خودی خود دغدغه زیادی برای مسئولین این باشگاه در پی داشت. حالا دستگیری یکی از مسئولین باشگاه برای آنها ضربه سختی خواهد بود. هرچند وزارت ورزش به صورت رسمی این خبر را تایید نکرده است؛ اما در اعلامیه ای عنوان کرده که یکی از مدیران یکی از باشگاه های پایتخت بازداشت شده است. گفته شده این بازداشت در راستای طرح مبارزه با فساد در ورزش کشور اتفاق افتاده است.

اطلاعیه وزارت ورزش

در اطلاعیه این وزارت خانه آمده است: اقدام سربازان گمنام امام زمان (عج) و پیگیری های وزارت ورزش و جوانان موجب دستگیری یکی از مدیران میانی یک باشگاه ورزشی در پایتخت شده است. با حکم مقامات قضایی این دستگیری انجام شده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که اینگونه اقدامات مطمئنا ادامه خواهد داشت و مبارزه با فساد در این وزارتخانه به صورت بسیار جدی دنباله دار خواهد بود.

البته باشگاه پرسپولیس این خبر را تکذیب نموده است. سرپرست روابط عمومی این باشگاه این خبر را بسیار بی ارزش و چیپ دانست. او گفته است این خبر را از فضای مجازی شنیده و به هیچ عنوان صحت آن را تایید نمی کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 − 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان