بازداشت ۶۰ نفر – جو امنیتی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۱۵

بازداشت ۶۰ نفر در ناآرامی‌های اخیر آمریکا

در جریان ناآرامی‌ها و اعتراضات پس از انتخابات آمریکا بازداشت ۶۰ نفر در شهرهای نیویورک و پورتلند از جو امنیتی حاکم بر انتخابات آمریکا خبر می دهد. پلیس شهر پورتلند ۱۰ نفر را در جریان ناآرامی‌ها و اعتراضات پس از انتخابات آمریکا بازداشت کرده است.گروه‌های تجاری در سراسر ایالات متحده از دونالد ترامپ، رقیب دموکراتش و رسانه‌های خبری و همه آمریکایی‌ها خواستند تا زمان کافی برای شمارش همه آرای معتبر را بدهند.

 پلیس پورتلند ضمن بازداشت حداقل ۱۰ نفر در جریان اعتراضات و ناآرامی های پس از انتخابات آمریکا، تعداد زیادی اسلحه را از تظاهرات کنندگان توقیف و ضبط کرده است.
 کیت براون فرماندار این ایالت مجبور به استفاده از نیروهای گارد ملی در واکنش به خشونت گسترده در شب پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شده است.

اداره پلیس پورتلند اعلام کرد: حداقل ۱۰ نفر در جریان تظاهرات اعتراض آمیز پس از اعلام وضعیت هرج و مرج در این شهر بازداشت شده‌اند.

بازداشت ۶۰ نفر – جو امنیتی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

اداره پلیس نیویورک اعلام کرد که حداقل ۵۰ نفر در اعتراضات این شهر در اواخر روز چهارشنبه بازداشت شده‌اند. در سایر شهرهای آمریکا از جمله آتلانتا، دیترویت، نیویورک و اوکلند نیز تظاهرات اعتراض آمیز مشابهی برگزار شده است. معترضین خواهان شمارش کامل آرا شده اند.
ائتلافی با بیش از ۱۶۵ سازمان مردم نهاد و گروه های فعال حقوقی و اتحادیه کارگری بیش از ۱۰۰ رویداد و تجمع را در سراسر آمریکا طی روزهای چهارشنبه تا شنبه آینده برنامه ریزی کرده‌اند.
آمریکا طی ماه های اخیر شاهد اعتراضات گسترده پس از قتل جورج فلوید علیه رفتارهای خشونت آمیز و نژادپرستانه پلیس بوده است.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان