بازگشت رونالدو – ستاره پرتغالی در راه بازگشت به رئال مادرید

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۲۳

حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان

بازگشت رونالدو به رئال مادرید خبری است که این روزها در رسانه های اسپانیایی بسیار به آن پرداخته می شود. شکست غیرمنتظره برابر پورتو و حذف زودهنگام یوونتوس از لیگ قهرمانان بسیاری را در مورد آینده کریستیانو رونالدو در این تیم دچار تردید کرده است. طی روزهای گذشته اخباری در مورد احتمال بازگشت این بازیکن به رئال مادرید منتشر شده است. دیروز هم زین الدین زیدان از علاقه خود به همکاری با کریستیانو رونالدو خبر داد. نشریات اسپانیایی متعددی نیز امروز مطابق انتظار این شایعات را پوشش داده اند.

سه سال پیش بود که رونالدو به یک دهه فعالیت درخشانش در رئال مادرید پایان داد و با قبول پیشنهاد یوونتوس راهی ایتالیا و سری آ شد. اما این ستاره پرتغالی هنوز نتوانسته با این تیم در لیگ قهرمانان موفقیتی داشته باشد و همین امر موجب شده تا در مورد باقی ماندن این ستاره در تورین حرف های زیادی زده شود.

بازگشت رونالدو - ستاره پرتغالی در راه بازگشت به رئال مادرید

بازگشت رونالدو – ستاره پرتغالی در راه بازگشت به رئال مادرید

بازگشت رونالدو به مادرید

روزنامه اسپانیایی آ.اس به این خبر پرداخته و مدعی شده بود رونالدو در ماه های گذشته با باشگاه رئال مادرید در ارتباط بوده و درخواست داشته تا دوباره با این تیم همکاری داشته باشد.

نشریه مشهور مارکا نیز این خبر را پوشش داده و نوشت: رونالدو همواره علاقه وافر خود به رئال را علنی کرده است؛ اما رئال هنوز اقدامی برای جذب دوباره این فوق ستاره نکرده و فعلا شانسی برای این انتقال وجود ندارد.

با توجه به اینکه از قرارداد رونالدو با یوونتوس تنها یک سال زمان باقی مانده، انتقال این بازیکن به رئال کار سختی نخواهد بود. باشگاه یوونتوس هم به دلیل دستمزد بالای این بازیکن مخالفتی با فروش او ندارد. حذف زودهنگام یوونتوس از لیگ قهرمانان و ناکامی کریستیانو رونالدو در این تیم در فتح این تورنمنت تردیدها را نسبت به عملکرد او آن هم در سن ۳۶ سالگی افزایش داده است. در واقع با توجه به شرایط، در صورتی که طرفین به توافق برسند این انتقال به سادگی انجام خواهد گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان