عادل فردوسی‌ پور به تلویزیون بر می گردد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۰۵-۱۶

عادل فردوسی‌ پور و بازگشت به تلویزیون

عادل فردوسی پور گزارشکر برنامه ۹۰ به  صدا و سیما باز خواهد گشت. این خبر بازگشت به صدا و سیما در سایر رسانه ها بازتاب گسترده داشته است.

اخیراً شایعات مختلفی در مورد مهاجرت عادل به خارج از ایران منتشر شده بودند.  ولیکن به دنبال انتشار شایعات؛  عادل فردوسی پور تمام موارد را تکذیب کرد.

اسفند ماه سال گذشته برنامه نود برای همیشه تعطیل شد و شبکه سوم سیما اعلام کرد دیگر این برنامه از تلویزیون پخش نخواهد شد و شاهد برنامه عادل فردوسی نخواهیم بود. پس از آن همکاری عادل فردوسی پور با این شبکه نیز پایان یافت.

اخیرا برآورد شده است که فردوسی‌پور به تلویزیون باز می‌گردد و به زودی مسابقات فوتبال را گزارش می‌کند. جواد خیابانی در گفت و گویی با فرودوسی پور، بازگشت ایشان به تلویزیون را منتشر کرده است.

حذف برنامه ۹۰ به موجی از اعتراضات به نحوه رفتار صداوسیما با چهره‌های محبوب این رسانه منجر شد. حتی بسیاری از مقامات و نمایندئگان مجلس نیز به این اقدام اعتراض کردند.

تبعات حذف عادل

با آغاز سال جدید انتظار می‌رفت که انتقادات از حذف فردوسی پور و نود فروکش کند، با توجه به این که جای او و برنامه انتقادی اش به شدت خالی بود. و صداوسیما ازحذف عادل و نود چنین تبعات سنگینی را انتظار نداشت.

محبوبیت عادل فردوسی پور

تازگی یک نماینده مجلس به نقل از مقام‌های امنیتی گفته است تنها مشکل فردوسی پور «محبوبیت» او بوده است. ناظران حذف نود را ناشی از جنگ قدرت در صداوسیما دانسته بودند. به عقیده آنها علی فروغی و همفکرانش با محبوبیت و نفوذ فردوسی پور برنامه نود مشکل دارند. در همین راستا تلاش هایی شد که وانمود شود از محبوبیت نود کاسته شده است

 شور و شعف مردمی با بازگشت عادل فردوسی پور

با توجه به بازتاب گسترده مهاجرت مزدک میر زایی ممکن است مدیران صداوسیما برای پیشگیری از وقوع رسوایی تازه در عملکرد خود تجدید نظر کرده باشند، شاید هم بازگشت فردوسی‌پور به تلویزیون ناشی از اثرگذاری انتقادات و فشار‌ها نسبت به عملکرد صداوسیما باشد.

در هر حال بازگشت فردوسی پور با موجی از شور و شعف مردمی همراه شده است.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان