باگ های ios 13 – آیفون در مقابل گسترش پلتفرم کم آورده است؟

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۴

باگ های ios 13

باگ های ios 13 به قدری خودنمایی می کنند که به روز رسانی این سیستم عامل این فکر را به ذهن می رساند که آیا اپل توان به روز رسانی در این حجم و این گستره عظیم را دارد؟از زمانی که این سیستم عامل معرفی شده تا به امروز همواره مشکلاتی وجود داشته است و به نظر می رسد به روز رسانی هم چاره این مشکل نبوده اند.در این نوشته به تعدادی از از این مشکلات خواهیم پرداخت.

باگ های ios 13 - آیفون در مقابل گسترس پلتفرم کم آورده است؟

باگ های ios 13 – آیفون در مقابل گسترس پلتفرم کم آورده است؟

انتخاب متن

تا پیش از این کاربران برای انتخاب متن در این سیستم عامل باید دقت می کردند.اما در نهایت موفق به انتخاب یک متن می شدند.ولی در ios 13 نحوه کارکرد این قابلیت تغییر کرده است.حالا این قابلیت گاهی کار میکند و گاهی کاملا از کار باز می ایستد.

چرخش صفحه

اگر کاربر آیفون یا آیپدی را دیدید که دیوانه وار دستگاه خود را در جهات مختلف می چرخاند تعجب نکنید.هرچند این رفتار برای اطرافیان ممکن است جالب و بامزه به نظر برسد اما برای کاربران تبدیل به معضل شده است.چرا که گاهی این دستگاه ها در سردرگمی کامل سرنخی از این ندارند که در کدام جهت باید باشند.

اپلکیشن Mail

این روزها بسیاری از افراد برای تسهیل در امور کسب و کارشان از ایمیل استفاده می کنند.اما به نظر می رسد استفاده از این اپلیکیشن در ios 13 تبدیل به کابوس شده است.به طوری که حتی گاهی به یاد نمی آورد کاربر با کدام حساب کاربری در این نرم افزار فعالیت می کرده است.چنین باگ هایی برای چنین نرم افزار پرکاربردی بسیار آزاردهنده خواهد بود.

تنظیمات

بخش تنظیمات قبلا بخش ساده ای بود که قرار بود به مانند کنترل پنل در ویندوز عمل کند.اما حالا به یک به ریختگی کامل تبدیل شده است،که با هر به روز رسانی انگار شرایطش بدتر و بدتر هم می شود.کاربران این سیستم عامل باز هم چشم به راه نسخه جدید خواهند ماند تا شاید این بار این مشکلات مرتفع شده و باگ های کمتری وجود داشته باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان