برابهام BT62R – جدیدترین برند انگلیسی برای پیست و خیابان

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۹

معرفی عضو جدید خانواده BT62

برابهام BT62R به عنوان عضو جدید برند انگلیسی BT62  اتومبیل اسپرت جذابی محسوب می شود که در انتهای نام خود پسوند R داشته و سلاحی کامل هم برای پیست و هم برای خیابان به شمار می رود. برابهام BT62R بصورت فرمان راست یا فرمان چپ بسته به نوع سفارش تولید خواهد شد. خریداران این اتومبیل اسپرت جذاب خواهند توانست آن را با طرح‌هایی متفاوت برای بدنه سفارش دهند. در صورت سفارش سری بزرگذاشت  لوگوها و نشان‌های به کار رفته در قسمت‌های مختلف BT62R از طلای ۱۸ قیراتی ساخته می‌شوند.

استفاده فراوان از فیبرکربن در داخل کابین و اضافه شدن پک پیست (Track Pack) از دیگر ویژگی‌های نسخه مذکور هستند. پک پیست شامل باله عقب، اسپلیتر و دیفیوزر می‌شود. خودروهایی که برای تجربه هیجان در پیست تولید می‌شوند، معمولا ارتفاع کمی از سطح زمین دارند. برای اینکه BT62R هنگام تردد در خیابان با مشکل روبرو نشود، سیستم تعلیق آن به قابلیت تنظیم ارتفاع مجهز شده است.

تفاوت برابهام با سایر نسخه های BT62

در مقایسه با سایر اعضای خانواده این نسخه از سیستم اگزوز جدید با صدای تولیدی کمتر، سیستم تهویه مطبوع، گرمکن شیشه، اسپلیتر جلو و دیفیوزر عقب جدید، صندلی‌ها و تایرهای مخصوص جاده سود می‌برد. در حال حاضر امکان سفارش سیستم صوتی نیز برای آن وجود دارد. برابهام BT62R برای اینکه مجوز تردد در خیابان را داشته باشد،

برابهام BT62R – جدیدترین برند انگلیسی برای پیست و خیابان

به سیستم قفل در از راه دور، چراغ‌ها و آینه‌های جانبی استاندارد و همچنین داشبورد دیجیتال با دوربین دید عقب مجهز شده است. نیروبخش BT62R یک موتور ۵٫۴ لیتری است. این موتور با ۷۰۰ اسب بخار قدرت و ۶۶۷ نیوتن متر گشتاور، قوی‌ترین موتور V8 تنفس طبیعی جهان است. وظیفه انتقال قدرت را نیز گیربکس شش سرعته سکوئنشال بر عهده دارد که البته برای تناسب بیشتر با رانندگی در جاده، در ضرایب آن بازنگری‌هایی صورت گرفته است.

قیمت برابهام BT62R

 برابهام BT62R با پرداخت ۱٫۲۵ میلیون پوند عرضه شده است، بر اساس برنامه‌ریزی‌ها تحویل این خودروی جذاب از هفته‌های آتی شروع می‌شود.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 20 =


اخبار

سینما و هنر

جهان