برای سرنوشت بازیگری جواد عزتی نگرانی وجود دارد – بازیگر طنز سینما

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۷-۱۰

برای سرنوشت بازیگری جواد عزتی نگرانی وجود دارد.

برای سرنوشت بازیگری جواد عزتی نگرانی وجود دارد. زیرا در سینمای ایران بازیگران نقش‌های جدی و طنز که در نقش‌هایی متنوع، در سینما و و سینما دوستان وجود دارد.  جواد عزتی در سال های اخیر ، یکی از بهترین‌های سینمای ایران بوده است. و دارای چنین موقعیتی در نقش های طنز و جدی. بازیگری بی‌ حاشیه که در در نقش‌های مکمل مجموعه‌های تلویزیونی ظاهر شد تا «واقعا» دیده شد.

نقش‌های کوتاه او نشان دهنده  استعداد بازیگری بود که شاید در اولین نگاه ، جذاب نبود. اما لحن کامل، طنز ذاتی و درونی و تسلطی که روی نقش هایش داشته است. او را تبدیل به بازیگری حرفه‌ای می‌کرد.

جواد عزتی در نقشی کوتاه  به عنوان طلبه‌ جوان و امروزی در «طلا و مس» که می‌توانست زیر سایه نقش مثبت سید (بهروز شعیبی) گم شود را بسیار صمیمی و حرفه ای  بازی کرد که هم شخصیت خود را حفظ کند، هم منفی به نظر نرسد. جواد عزتی به کارنامه‌ هنری خود می‌تواند نقش‌هایی کاملا معمولی را به نقش‌هایی درجه سه و فراموش شدنی دارند، تبدیل کند.  طوری بازیگری کند  که شیرین و دوست‌داشتنی باشند و در کنار نقش های اصلی بدرخشد.

سابقه نقش های جواد عزتی

او می تواند به عنوان برگ برنده در یک فیلم باشد. نقش هایی مثل لطیف در سریال متوسط «دردسرهای عظیم»، نقشش در فیلم «آفریقا»، شخصیت بهنود در «خرگیوش» و …  در فیلم آینه بغل با حضور خود، نقش ستاره سینمای ایران را تحت تاثیر قرار داد.

سکانس‌های حضور عزتی در «لاتاری» کوتاه است، اما به دلیل حضور او در کنار امیرعلی در حمله به دفتر و گریه کردن با او ، بسیار به یاد ماندنی است.

نقطه عطف او در فیلم ماجرای نیمروز در نقش صادق بود. فیلمب که درام سیاسی بود. که بسیار از دید همگان تحسین شد. عزتی در این نقش جدی بود و بسیار درخشید. بسیاری باور داشتند مه او شایسته دریافت سیمرغ بلورین است.

نقطه اوج

جواد عزتی هم اکنون در اوج است. و این باعث بازی در فیلم ماجرای نیمروز رد خون بازی کند. امار فروش فیلم های او بالاست. فیلم هایش مورد ستایش همگان قرار دارد. این موقعیتی است که همه بازیگران آرزویش را دارند. و این باعث شده است که اسم او در لیست فیلمسازانی قرار بگیرد که می خواهند فیلم خوبی بسازند.  اکنون که او در جایگاه شایسته ای قرار دارد. نباید خود را هزینه آثاری کند که تاریخ مصرف دارند و با این کار اعتبار مردمی و حرفه ای خود را از دست بدهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان