برترین فرودگاه – برترین فرودگاه جهان در سال ۲۰۲۰

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۰۲

فرودگاه چانگی سنگاپور

فرودگاه چانگی برای هشتمین سال متوالی به عنوان برترین فرودگاه جهان انتخاب شد. این بار یازدهم است که این فرودگاه موفق به کسب این عنوان می شود. این فرودگاه زیبت و منحصر به فرد هر سال چیز جدیدی برای ارائه دارد. این فرودگاه تبدیل به یک جاذبه گردشگری شده است که می توان ساعت های زیادی را در آن به گشت و گذار سپری کرد. تماشای منظره زیبای بلندترین آبشار فضای بسته جهان و جنگل مصنوعی در هنگام صرف غذا بسیار دلپذیر خواهد بود.

برترین فرودگاه - برترین فرودگاه جهان در سال 2020

برترین فرودگاه – برترین فرودگاه جهان در سال ۲۰۲۰

امکانات این مکان بی نظیر

مسافرانی که از این فرودگاه وارد سنگاپور شده اند یا قرار است با پروازی به نقطه دیگری از جهان سفر کنند، می توانند در هتل این فرودگاه اقامت کنند. آبسار زیبا با ۴۰ متر ارتفاع را ببینند. کودکان در مجتمع بازی سرگرم خواهند شد. در واقع همه چیز مهیا است تا مسافران به بیشترین خد از رضایت در مورد این فرودگاه برسند.

مجتمع جواهر (Jewel Complex) در سال ۲۰۱۹ در این فرودگاه افتتاح شد و به سرعت تبدیل به یکی از دیدنی‌ترین نقاط نه تنها در این فرودگاه بلکه در سنگاپور گردید. چانگی فرودگاهی است که هرگز در جا نزده است. این مکان همواره در حال پیشرفت و ارتقا است. امکانات جدید، پاکیزگی که نزد همگان زبانزد است و یا ترمینال های جدید. بدون تردید چانگی یکی از زیباترین، سبزترین و برترین فرودگاه‌های جهان است.

برترین فرودگاه های جهان

با وجود اینکه از ابتدای امسال سفرها و پروازها لغو شدند، اما وبسایت Skytrax باز هم با برگزاری نظر سنجی برترین فرودگاه های جهان را انتخاب کرد. پاکیزگی، در دسترس بود، امنیت و موارد دیگر مورد بررسی قرار گرفته و این فرودگاه ها به رای گیری گذاته شده اند. لیست ده فرودگاه برتر جهان به این شرح است:

۱- فرودگاه بین‌المللی چانگی سنگاپور
۲- فرودگاه توکیو هاندا
۳- فرودگاه بین‌المللی حمد (دوحه، قطر)
۴- فرودگاه بین‌المللی اینچئون (کره جنوبی)
۵- فرودگاه مونیخ (آلمان)
۶- فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ
۷- فرودگاه بین‌المللی ناریتا (توکیو)
۸- فرودگاه بین‌المللی چوبو سنتریر (ناگویا، ژاپن)
۹- فرودگاه آمستردام شیفول
۱۰- فرودگاه بین‌المللی کانسای (اوساکا، ژاپن)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان