برد پیت – مسخره کردن ترامپ به روش برد پیت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۰۸
برد پیت - مسخره کردن ترامپ به روش برد پیت

مسخره کردن ترامپ

برد پیت در نقش دکتر فاوچی. دکتر فاوچی از پزشکان ارشد کاخ سفید است. او در روزهای گذشته بارها سعی بر اصلاح سخنان اشتباه ترامپ داشته است. برای این امر دکتر فاوچی همواره از ادبیاتی ملایم استفاده کرده است. دکتر فاوچی قبلا اعلام کرده بود اگر روزی فیلمی از او ساخته شود دوست دارد برد پیت نقشش را بازی کند. شب گذشته بازیگر مشهور هالیوود در برنامه Saturday Night Live در نقش او حاضر شد و ترامپ را به سخره گرفت.

برد پیت - مسخره کردن ترامپ به روش برد پیت

برد پیت – مسخره کردن ترامپ به روش برد پیت

برد پیت در نقش فاوچی

برد پیت در نقش این پزشک کاخ سفید، به زبان طنز سخنان رییس جمهور درباره کرونا را مورد انتقاد قرار داد. او در این نقش گفت: درباره ویروس (کرونا) اطلاعات اشتباه یسیاری وجود دارد. آقای رییس جمهور هم تغییراتی غیر منطقی در دستورالعمل های ما ایجاد کرده است. من امشب می خواهم منظور اصلی رییس جمهور را برای شما توضیح دهم.

در ادامه این برنامه ویدیوهای کوتاهی از سخنان فراموش نشدنی ترامپ درباره کرونا پخش شد. پیت هم در نقش آنتونی فاوچی و به زبان طنز درباره این پیام ها توضیحاتی می داد.

شوخی های برنامه شنبه شب

در یکی از بخش های پخش شده، ترامپ گفت: «به عقیده من واکسن کرونا نسبتا زود ساخته می شود!» همه می دانند برای ساخت یک واکسن حداقل ۱۸ ماه زمان نیاز است؛بنابراین برد پیت در توضیح طنز این ادعا گفت: نسبتا زود عبارت جالبی است. نسبت به چی؟ تاریخ زمین؟ بله خب حتما در ان زمان واکسن سریعا تولید خواهد شد.

همچنین در واکنش به صحبت ترامپ که گفته بود «ویروس کرونا مثل یک معجزه محو خواهد شد» گفت: البته که معجزه نباید پلن شماره یک باشد.

یکی از بهترین لحظات این برنامه زمانی بود که سخنان ترامپ درباره تزریق مواد ضدعفونی کننده پخش شد. ترامپ چند روز قبل مدعی شده بود اگر مواد ضدعفونی کننده به بدن تزریق شود، ویروس در کمتر از یک دقیقه از بین خواهد رفت! دهان برد پیت در نقش فاوچی در این لحظه از تعجب باز مانده بود.

در پایان این برنامه بازیگر مطرح کلاه گیس خود را از سر برداشت و از کادر درمانی که در حال مبارزه با کرونا هستند تشکر کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان