برنامه امشو – توقف پخش برنامه اینترنتی مجید صالحی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۱۲
برنامه امشو - توقف پخش برنامه اینترنتی مجید صالحی

توقف پخش برنامه اینترنتی مجید صالحی

برنامه امشو که هر شنبه شب به صورت زنده و اینترنتی پخش می شود، این هفته پخش نشد. مجید صالحی مجری این برنامه اینترنتی است. او در پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد این برنامه شنبه شب پخش نخواهد شد.

هفته گذشته این برنامه با حضور اکبری عبدی پخش شده بود. حضور اکبر عبدی در امشو با جنجال ها و حاشیه های فراوانی همراه بوده است. چند روز پس از این برنامه، زمزمه هایی از قطع پخش آن به گوش می رسید، که به نظر می رسد در نهایت اجرایی شد.

برنامه امشو - توقف پخش برنامه اینترنتی مجید صالحی

توقف پخش برنامه اینترنتی مجید صالحی

ادامه پخش برنامه امشو

البته مجید صالحی در اینستاگرام خود اظهار امیدواری کرده که به زودی دوباره ضبط و پخش این برنامه به روال عادی برگردد و از سر گرفته شود. اما هنوز به صورت قطعی مشخص نیست که این اتفاق خواهد افتاد یا خیر. صالحی در پست اینستاگرامی خود نوشته است: مثل ده هفته گذشته و بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، امشب (شنبه یازده مرداد) قسمت یازدهم مجموعه امشو پخش شود. اما این امر به زمان دیگری موکول شده است.

عوامل تولید این برنامه از مخاطبین خود بابت تاخیر پیش آمده صمیمانه عذرخواهی نموده اند. همچنین این تیم اظهار امیدواری کرده اند که از هفته آینده ضبط و پخش این برنامه از سر گرفته خواهد شد.

تذکر جدی صدا و سیما

گفته می شود که به دلیل حواشی برنامه های قبلی و مخصوصا قسمت قبلی با حضور اکبر عبدی تذکری جدی از سوی سازمان صدا و سیما به عوامل برنامه داده شده است. این تذکر جدی در نهایت به توقف پخش و در واقع جلوگیری از پخش آنلاین امشو ختم شد. حالا باید دید آیا همانطور که عوامل برنامه امیدوار هستند اجازه تولید و پخش مجدد به آنها داده خواهد شد؛ یا امشو برای همیشه با پخش آنلاین و مردم خداحافظی خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان