بسته های رایگان – بسته های رایگان اینترنت برای دانش آموزان و معلمان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۰۲

مقدمات آموزش مجازی

با ادامه روند شیوع ویروس کرونا در کشور، سال تحصیلی جدید در اکثر نقاط کشور به صورت مجازی شروع خواهد شد. تخصیص بسته های رایگان اینترنت برای دانش آموزان و معلمان از ملزومات آموزش مجازی است؛ که وزیر اتباطات و فناوری اطلاعات خبر داده است این بسته ها به دانش آموزان و معلمان تعلق خواهد گرفت. محمد جواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود این موضوع را مطرح کرد و نوشت: به جهت رعایت عدالت آموزشی بسته های اینترنتی رایگان برای این قشر در نظر گرفته خواهد شد.

بسته های رایگان اینترنت برای دانش آموزان و معلمان

بسته های رایگان اینترنت برای دانش آموزان و معلمان

نظرسنجی برای ارائه بسته های رایگان

وزیر ارتباطات در اینستاگرام از مردم خواست تا با شرکت در نظرسنجی مطرح شده، این وزارت خانه را در ارائه خدمات بهتر یاری کنند. او چند سوال مطرح کرده بود و از مردم خواست تا به آنها پاسخ دهند. بر اساس نتایج این نظر سنجی ۵۲ درصد مردم برای آموزش مجازی از اینترنت همراه، ۷۳ درصد از سایر پیام‌رسان‌ها و ابزارها و تنها ۲۷ درصد از شبکه‌ی دانش‌آموزی شاد استفاده می‌کنند. اکثریت غالب شرکت کنندگان در این نظرسنجی (۹۰ درصد) از افزایش هزینه های اینترنت ناراضی بودند. همچنین مردم از افزایش قیمت در مقابل کیفیت اینترنت ارائه شده نیز گله مند بوده اند.

نیاز به اینترنت برای آموزش مجازی

با توجه به ادامه دار شدن بیماری کرونا در ساسر جهان همچنان نیاز است تا نظام آموزشی به صورت مجازی پیش برود. مهم ترین رکن در یک نظام آموزشی مجازی، اینترنت مناسب است. سال گذشته تحصیلی هم بیش از ۵ ماه به صورت مجازی برگزار شد. البته که مشکلاتی هم وجود داشت. حالا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در صدد رفع این مشکلات و نواقص است؛ تا سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان و معلمان به خوبی و بدون دغدغه شروع شود و ادامه یابد.

امید است با بازگشت زندگی به شرایط عادی و بدون کرونا، دانش آموزان بتوانند به راحتی با حضور در مدرسه به تحصیل بپردازند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان