بنفشه آفریقایی – پایان اکران آنلاین بنفشه آفریقایی با ۷۶۶ میلیون تومان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۱۳
پایان اکران آنلاین بنفشه آفریقایی با 766 میلیون تومان

پایان اکران آنلاین

بنفشه آفریقایی دومین فیلم مونا زندی حقیقی است که علیرضا شجاع نوری آن را تهیه کرده است. این فیلم با فروش ۳۸ هزار و ۳۴۶ بلیت به اکران خود در سینمای آنلاین (نماوا و فیلیمو) پایان داد. این فیلم از سه شنبه ۱۱ شهریور وارد اکران آنلاین شده بود و پس از یکماه با مجموع فروش هفتصد و شصت و شش میلیون و نهصد و بیست هزار تومان در دو پلتفرم نماوا و فیلیمو به کار خود پایان داد.

پایان اکران آنلاین بنفشه آفریقایی با 766 میلیون تومان

پایان اکران آنلاین بنفشه آفریقایی با ۷۶۶ میلیون تومان

فیلم سینمایی بنفشه آفریقایی

فیلم داستان زنی میانسال به نام شکوه است. او متوجه می شود فرزندان همسر سابقش فریدون، او را به خانه سالمندان سپرده اند. او به همراه همسر دومش رضا از فریدون در خانه خودشان نگهداری می کنند. این امر موجب می شود تغییرات ناخواسته ای برای هر سه نفر آنها به وجود بیاید.

بنفشه آفریقایی را حمیدرضا بابابیگی نوشته و مونا زندی حقیقی آن را کارگردانی کرده است. فاطمه معتمدآریا، سعید آقاخانی، رضا بابک، ندا جبرائیلی و رویا جاوید نیا در این فیلم نقش آفرینی کرده اند. اولین نمایش این فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بود که در دو رشته بهترین بازیگر نقش اول زن با بازی فاطمه معتمد آریا و بهترین موسیقی متن با هنرمندی پیمان یزدانیان هم نامزد شده بود.

سینمای آنلاین

پس از پایان اکران آنلاین این فیلم از طریق شبکه نمایش خانگی در دسترس مردم قرار خواهد گرفت. در سینمای آنلاین در حال حاضر فیلم های بی حسی موضعی، دوئت، هایلایت، ایستگاه اتمسفر، گیلدا و زن‌ها فرشته‌اند ۲ در حال اکران هستند. فیلیمو و نماوا پیش از این نیز فیلم های خروج، زیر نظر، طلا، هفت و نیم، لتیان، خوب، بد جلف ۲ و برخی دیگر را نیز اکران آنلاین کرده بودند. در دوران کرونا این دو پلتفرم موجب بروز نور امیدی در دل تهیه کنندگان و فعالین سینماهای کشور ایجاد کرده است. امید است علاقمندان به فیلم و سینما بیش از پیش از این پلتفرم ها برای تماشای فیلم های روز سینمای کشور بهره ببرند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان