بیت کوین – رکوردشکنی محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۹
 بیت کوین - رکوردشکنی محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان

وورد محبوب ترین ارز دیجیتالی به کانال ۲۷ هزار دلاری

 بیت کوین در ادامه ورود خود به کانال ۲۶ هزار دلاری به لطف ورود تقاضاهای جدید برای دومین بار به کانال ۲۷ هزا دلار نیز وارد شد. از این رو بازدهی هفتگی محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان به مثبت ۱۷.۷۴ درصد رسیده است.

در دو روز گذشته بیت کوین با ثبت صعود ۰.۳۹ درصدی به ۲۷ هزار و ۴۲.۷۲ دلار رسید. بالاترین رکورد ثبت شده ارزش این ارز دیجیتالی مربوط به روز ۲۷ دسامبر سال ۲۰۲۰ بوده که در آن این ارز به قیمت ۲۷ هزار و ۲۷۳ دلار رسید. رکورد قبلی این ارز مربوط به روز ۲۶ دسامبر سال ۲۰۲۰ بوده که در آن این ارز به قیمت ۲۵ هزار و ۶۸۳.۲۹ دلار رسید.
محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان امسال را رویایی گذرانده است  و ارزش آن نسبت به ابتدای سال حدود ۱.۷۵ برابر افزایش یافته است و ارزش بازار آن در حال حاضر بیش از حدود ۴۷۵ میلیارد دلار است.

تاثیر بیت کوین بر قیمت سایر ارزهای دیجیتالی

پتر شف کارشناس ارزهای دیجیتالی گفت: حدود ۷۰ درصد کل سهم بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین است و این بدان معناست که هر تغییر و تحولی در قیمت بیت کوین روی قیمت سایر ارزهای دیجیتالی نیز تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

 بیت کوین - رکوردشکنی محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان

بیت کوین – رکوردشکنی محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان

در واقع سال ۲۰۲۰ برای ارزهای دیجیتالی فراموش نشدنی و پر از دستاوردهای بزرگ بود. تعدادی از معامله گران بر این عقیده هستند که این ارز دیجیتالی پتانسیل شکستن سقف ۱۰۰ هزار دلاری را نیز در طولانی مدت دارد.

بیتکوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله گران بر بستر بلاک چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت. البته صعود قیمتها در بازار ارزهای دیجیتالی محدود به بیت کوین نبود و قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتالی دیگر افزایشی بود.

این روند صعودی به گونه‌ای بود که اتریوم با ۷.۴۱ درصد افزایش به ۶۹۱.۲۹ دلار، بیت کوین کش با ۷.۸۱ درصد صعود به ۳۴۸.۱۱ دلار، لایت کوین با ۰.۵۶ درصد جهش به ۱۳۱.۳۰ دلار،  مونرو با ۲.۲۱ درصد صعود به ۱۶۱.۶۵ دلار، دش با ۱.۰۶ درصد پیشروی به ۱۰۷.۵۲ دلار، زدکش با ۱.۷۴ درصد افزایش به ۶۸.۳۶ دلار و میکر با ۴.۴۲ درصد صعود به ۵۵۷.۴۶ دلار رسید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان